ODHALENO: 7 rozdílů, mezi sexem v Americe a Evropě. Víte, co za oceánem dělají jinak?

Jaké jsou rozdíly mezi americkým a evropským sexem?

Pokud jste si toho už náhodou nevšimli z filmů či seriálů, mezi sexem v Americe a Evropě panují určité rozdíly. Nejsou to velké rozdíly, ten základ – penis ve vagině – je furt stejný. Nicméně ty nuance okolo, ty se poměrně zásadně liší.

1. V Evropě je normální pozvat si partnera k sobě domů během toho, co stále navštěvujete střední školu, a mít s ním sex, zatímco jsou vaši rodiče doma. S rodiči se dokonce o sexu otevřeně mluví.

2. V Nizozemsku se v některých školách dětí učí sexuální výchovu už v útlém věku (7–8 let). Není to nic explicitního, v zásadě se mluví o pocitech, souhlasu a rozmnožování. V Americe je sex na školách do velké míry tabu.

3. V Americe je kompletní nahota víceméně zakázaná. A to i když jste ve sprchách se stejným pohlavím – v Evropě jsou oproti tomu běžné jak nudistické pláže, tak že se lidé sprchují bez plavek, a někdy dokonce i ve společných sprchách.

4. V Americe je obřízka naprosto normální a dokonce běžnější, než když ji někdo nemá. Některé ženy se dokonce mohou pohledu na neobřezaný penis leknout.

5. V Americe preferují polohu zezadu, kdežto v Evropě je hlavně preferovaná misionářská poloha.

6. V Americe ženy spoléhají na kondomy, v Evropě jsou naopak zvyklé brát antikoncepci.

7. Ve Švédsku jsou zřízené v každém větším městě speciální místa pro mladé, kam si mohou dojít za gynekologem, pořídit antikoncepci, dostat kondom zdarma, nebo se jen zeptat na radu expertů – vše zadarmo a bez nutnosti svěřovat se rodičům.


Přečtěte si také