Extrém

17. července 2015 15:33

Tereza Javorová

Vaginální Kung Fu: Žena dokáže svojí vagínou zvednout různé předměty a mít bezdotykový orgasmus

"Můžu mít až patnáct orgasmů za sebou," tvrdí sexuální koučka a fitness instruktorka Kim Anami. Svojí vagínu vytrénovala natolik, že s ní dokáže zvedat různé předměty a dokonce mezi nohama dokáže nosit i nákup! Svoje umění chce naučit i ostatní ženy.

Svojí vagínou dokáže zvednou mobilní telefon, pomeranč, lahev, jablko a prakticky cokoliv, co se dá přivázat na provázek.

Fitness intruktorka, vztahová poradkyně a nově i sexkoučka Kim Anami své technice říká vaginální Kung Fu. Svaly pánevního dna dokázala vycvičit natolik, že jimi zvedá nejrůznější předměty. Dokonce si založila Instagram s názvem #thingsiliftwithmyvagina, kde sdílí fotky svých "cvičení".

"Od té doby, co praktikuji vaginální Kung Fu, se neuvěřitelně zlepšil můj sexuální život. Partner rozdíl poznal téměř okamžitě," nadšeně vypráví Kim. "Dokážu mít deset až patnáct orgasmů za sebou!"

Čtyřiatřicetiletá matka jednoho dítěte žije střídavě v Los Angeles, na Bali a v Indonésii. Ráda se tak fotí, jak zvedá třeba kokosový ořech, mušle nebo ovoce. Virální se stala i její fotka z Hollywoodu, kde přímo na chodníku slávy zvedla svojí vagínou falešnou sošku Oscara.

Kimino umění překvapivě nadchlo mnoho lidí. Má tisíce fanoušků a svoje "sexuální bojové umění", jak cvičení na posílení pánevního dna říká, Kim dokonce začíná vyučovat. "Je úžasné, jakou má naše vagína sílu! Pokud ji zcela ovládnete, dokážete cokoliv!"

Kim prý pomocí své vagíny dokonce donést domů nákup ze supermarketu nebo zvednout surf. Na těžší předměty si ale zatím netroufá, i když se jí lidé často ptají, zda hodlá porazit ruskou rekordmanku Tatania Kosnakova, která svojí vagínou dokázala zvednout přes 13 kilogramů.

Výhody silné vagíny jsou prý nesčetné. Nejenže se zásadně zlepší sexuální život, ale člověk je prý i psychicky a emočně silnější. "Dokážu mít energický orgasmus, to znamená, že můžu vyvrcholit, aniž by se mě partner dotkul. Může být tedy na druhém konci místnosti, nebo dokonce i planety a můžeme mít sex."

"Vaginání Kung FU vám změní život!" slibuje Kim, která hodlá udělat i světové tour tohoto "umění" a fotit se na různých místech planety, jak zvedá různé předměty.

Sdílejte článek
Štítky umění Instagram orgasmus vagína sexuální život vagina pánevní dno Kung-fu

Přečtěte si také