Extrém

20. března 2015 15:02

Petr Cífka

Válka Clarksona s BBC kvůli Top Gear: Stig dovezl petici s milionem podpisů! V TANKU!

Co přijde dál? Bombardéry nesoucí pumy s Clarksonovým obličejem?

Tak tohle jsme tu ještě fakt neměli. Válka mezi BBC a Jeremy Clarksonem zjevně vrcholí a brzo dojde třaskavého konce. Než se tak ale stane, čeká nás spousta – poněkud zvrhlé – zábavy.

Nejdřív se Clarksona zastali May s Hammondem, když odmítli pokračovat v natáčení veleúspěšné motoristické show bez její nejslavnější tváře. Ve čtvrtek večer si pustil pusu na špacír prostořeký Clarkson, když tzv. vyfu*koval televizní šéfy.

To ale nebylo nic proti dnešnímu výstupu, kdy přímo k sídlu veřejnoprávní televize dorazil tajemný maskovaný řidič Stig. Ale ne v taxíku nebo na drezíně – rovnou v tanku!

Tajemný chlapík v bílé kombinéze, který se stal jedním ze symbolů Top Gear, pomohl předat televizním hlavounům petici za vrácení Clarksona do vysílání. Ta čítá už neuvěřitelný milion podpisů!

Při způsobu, jakým o svých nadřízených mluví Jeremy Clarkson (a kterého by se lekl i ten nejdrsnější český politický buldozer) si ale nejde představit, že by v BBC couvli a hashtag #BringBackClarkson se stal skutečností.


Přečtěte si také