Extrém

16. března 2015 17:06

Tereza Javorová

VAROVÁNÍ: Tohle jsou 3 nejnebezpečnější sexuální pozice!

Bolest hlavy, zubů či kloubů jsou jen trapné výmluvy, které už jsou dávno pasé. Sexu, té prostopášné zábavě, se teď můžete vyhnout díky daleko vážnějším důvodům!

Pokud partnera dostatečně vyděsíte, tak na sex zas chvíli určitě nebude mít ani pomyšlení. Vy se tak můžete věnovat daleko intelektuálnější zábavě. Konečně zkompletujete svůj herbář nebo vyluštíte zapeklitou křížovku.

Na koníčka

Partner je lenoch a nechává vás, abyste všechno oddřela? Pozice "na koníčka" je ale podle vědců jedna z vůbec nejnebezpečnějších poloh! Více jak polovina případů zlomenin penisů vznikne právě, když je žena nahoře. Buď za to může špatný náklon, úhel nebo moc divoká "jízda". Vysvětlete partnerovi, jaké nebezpečí mu hrozí, a určitě vás na sobě rajtovat už jen tak nenechá.

Zezadu

Na pejska neboli polohu zezadu muži milují. Probudí se v nich ty nejzákladnější pudy a nad celou akcí mají absolutní kontrolu. Pro velkou část žen je ale tahle pozice ponižující a cítí se u ní jak naklepaný řízek. Jenže i pejsek může být pěkně nebezpečný, a to se nemusí jednat o vzteklého čokla od sousedů. Při téhle poloze dojde k fraktuře penisu dokonce u 29 % případů.

Misionář

Vůbec nejnebezpečnější pozice! Pokud praktikujete pouze ji, pod peřinou, potichu a se zhasnutým světlem, tak vám hrozí, že umřete nudou!

SA

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také