Extrém

30. září 2016 15:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: 13letý řekl, že chce utéct z domova. Potom poprosil policistu, aby se podíval do jeho pokoje a…

Takový případ policista ještě nezažil.

Dojemný příběh se stal ve Spojených státech, v Jižní Karolíně. Policista Gaetano Acerra odpověděl na zoufalé volání třináctiletého Camerona, který se ozval na tamní policejní stanici. Dítě bylo evidentně zoufalé a vyhrožovalo, že odejde z domova. Když ovšem policista přišel k jeho domu, zjistil, že nejde o žádnou dětskou rozmařilost, ale že tento problém bude mnohem závažnější.

Dítě bylo nejprve smutné z toho, že na něj maminka řvala kvůli tomu, že hrál se svým bratrem videohry. Potom ovšem zavedl policistu do svého pokoje, který byl naprosto prázdný! Dítě nemělo ve svém pokojíčku žádné hračky, nábytek, dokonce ani postel a všechno oblečení bylo naházeno v taškách. Muž poté zjistil, že svobodná matka se sem se svými syny narychlo přestěhovala z Texasu a neměla prakticky žádné peníze. Policistovi bylo chlapce i jeho rodiny líto a rozhodl se udělat něco nemyslitelného.

Acerra totiž strávil následující týdny tím, že sháněl zoufalé rodině nový nábytek a mohl tak pro ně přichystat obrovské překvapení. Pro Camerona a jeho bratra tak během pár týdnů zařídil kompletně nové pokojíčky, v nichž kromě nábytku nechyběla ani televize, herní konzole na hraní či spousta hraček. Malý Cameron i jeho maminka byli dojatí k slzám a hodný policista se stal jeho blízkým přítelem. Cameron se totiž díky němu začal opět smát. Policistův čin pak po právu dojímá lidi po celém internetu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také