Extrém

22. listopadu 2016 15:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Autistický chlapec se přiznal k temnému tajemství. Santa ho chytl a řekl mu těchto pět slov

Muž převlečený za Santa Clause zažil hodně nečekané překvapení.

Nečekaný vánoční příběh se stal v americkém Michiganu. Šestiletý kluk Landon, jenž trpí už od narození autismem, šel se svou rodinou do místního obchodního centra. Zde si udělali fotku se Santa Clausem. Po vyfocení ovšem ustaraný kluk přiběhl zpátky k muži a pošeptal mu své temné tajemství. „Vážně nedostanu kvůli autismu žádné dárky?“ řekl nemocný kluk.

Muž v převleku Santy byl šokován, bez váhání mu však odpověděl jednoduchou, ale pravdivou větu. „Jsi hodný kluk, víš to?“ řekl Santa. A právě tato slova dala dítěti sebedůvěru a ujištění, které tak potřeboval. „Mám tě rád, můj sob tě má rád, všechno je v pořádku,“ dodal později. Podle jeho maminky, která celou situaci sledovala, totiž byl Landon kvůli autismu velmi nešťastný. Myslel si, že se jedná o jakýsi trest za to, že je zlobivý kluk. Rodiče se ho samozřejmě dlouho snažili přesvědčit o opaku. Až dvojník Santa Clause ale našel podle všeho ta správná slova.

London byl totiž ihned poté mnohem veselejší a se Santou si povídal dalších pět minut. Šťastná maminka potom symbolu Vánoc poděkovala a řekla mu, jak moc to pro ni znamená. Její syn totiž konečně získal potřebný pocit jistoty a pomohlo mu to se s jeho stavem mnohem lépe vyrovnat. Muž v santovském kostýmu navíc ukázal, jak vypadá pravý duch Vánoc.


Přečtěte si také