Tak to je nechutné!
Autor: Profimedia a YouTube Tak to je nechutné!

VIDEO: Beďarové porno je novým fetišem statisíců lidí, může za to jedna youtuberka! O co jde?

matoušhartman. Publikováno: 19.12.2015
Mít nějakou úchylku je dnes prostě moderní. A internet poskytuje lidem spoustu prostoru, aby si našli tu svou pravou jedinečnou úchylku.

reklama

Nedávno to bylo posmívání se malým penisům a Instagram je plný food porna, teď se internet zbláznil do vymačkávání pupínků! Na sociálních sítích se objevují nechutná videa a jedna youtuberka si na tom prakticky založila živnost.

Kdo si to užívá víc?

FOTO: Muži s malým nádobíčkem se nechávají PONIŽOVAT od žen! Sprosté dívky za to dostávají…

Pod nickem Dr. Pimple Popper vystupuje americká dermatoložka, která si své nejbizarnější pacienty natáčí a pak videa z odporných zákroků vyvěšuje na web. Má přes půl milionu odběratelů a její videa viděly miliony lidí.  

Podle téhle doktorky se tak zvyšuje povědomí o rizicích kožních problémů a lidé o sebe více dbají. Navíc už může lidem s nechutnými pupínky poskytovat léčbu zadarmo, pokud se nechají natočit, protože její fanouškovská základna na Youtube neustále roste.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pimple Popper 2

Lékařka si svoje zápasy s beďary a cystami rozděluje do dvou kategoriií: na soft a hard. Soft jsou obyčejné pupínky, hard verze mnohdy obsahují krev. Dřív se lidé zálibou ve vymačkávání pupínků tajili. „Ale teď cítí, že mají svou komunitu a že je v pohodě mít rád takováto videa,“ říká Dr Pimple Popper.

Tohle je nechutné!

NECHUTNÉ VIDEO: Stařenka si nechala vymáčknout roky pěstovaný pupínek u oka! Došlo na skalpel..

reklama