Extrém

30. prosince 2021 12:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bývalý model pije každý den svoji moč. Jaký důvod k téhle prasárně má?

Někdejší Versace model pije už sedmnáct let svoji vlastní moč.

Pětapadesátiletý Troy Casey každý den praktikuje takzvanou urinoterapii. Pro nezasvěcené jde ve zkratce o alternativní medicínu, při které člověk pije svojí vlastní či cizí moč, nebo se jí potírá. Bývalý model, který předváděl pro světové módní domy jako například Versace, prý díky této metodě vděčí za svou životní formu a mladiství vzhled.

Kromě pití moči však zachází Troy ještě dál. Pravidelně dělá i týdenní půsty, při kterých pije jen svůj výměšek a dává si do konečníku staré močové klystýry. „Urinoterapie je prastará praxe – jen se o ní moc nemluví. Vaše vlastní čůránky jsou plné aminokyselin, kmenových buněk a protilátek,“ nechal se slyšet life kouč a samoléčitel.

V životě se prý necítil tak dobře, jako nyní. Poprvé to vyzkoušel před sedmnácti lety, kdy jel ze San Francisca do Los Angeles, napsal deník New York Post. „Je to dlouhá pětihodinová cesta a já nechtěl zastavovat, abych si odskočil,“ svěřil se Troy. „Tak jsem se vyčůral do kelímku a vypil to. Bylo to jako ‚Héj, to není tak špatné!‘ Ten pocit byl elektrizující,“ popsal stav bývalý model.


Přečtěte si také