Showbyznys

15. listopadu 2021 09:30

redakce Prima Lajk

Drsňák Rock odhalil neskutečnou prasárnu. Neuvěříte, co nechutného dělá ve fitku!

Herec Dwayne Johnson prozradil neobvyklý a dost nechutný zvyk, který má v posilovně.

Dwayne „The Rock“ Johnson je bezpochyby jedním z nejsvalnatějších herců současnosti, a není proto pro nikoho překvapení, že většinu svého volného času tráví ve fitku. S tréninky to myslí dokonce tak vážně, že nechce ztrácet svůj čas ani chozením na záchod. No a jak to teda dělá, když příroda zavolá? Jednoduše, prostě se prý vyčůrá do láhve na vodu.

Devětačtyřicetiletý herec prozradil tento divný návyk na svém instagramovém videu, kdy byla v záběru jasně vidět flaška se žlutou tekutinou. „Právě jsem si uvědomil, že jste všichni viděli moji láhev na čůrání,“ řekl Johnson ve videu, jako by se nechumelilo. „Hele, já mám prostě hardcore tréninky, nemám čas chodit na záchod. Jednoduše najdu flašku, vyčůrám se do ní a cvičím dál jako zvíře,“ prozradil svým sledujícím na rovinu.

Někteří fanoušci se po tomto sdělení trochu zděsili, a tak to herec v rozhovoru pro Esquire uvedl na pravou míru. „Nejedná se o láhev na vodu, ze které potom normálně piju,“ vysvětlil The Rock. „Mám prostě dvě flašky – jednu na čůrání a druhou na pití. Během cvičení musím zůstávat neustále hydratovaný, a tak pořád piju. Kdybych neustále odcházel na záchod, vůbec bych si nezacvičil,“ řekl Johnson s tím, že jeho tréninky prostě nejsou pro slabé povahy.


Přečtěte si také