Extrém

27. února 2017 14:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Chlápek, co umlátil klokana k smrti, jde za mříže! Neuvěříte, na co se u soudu vymlouval…

Tohle bohužel není další roztomilé video s klokanem.

Občas se musíme sami sebe ptát, co je s těmi lidmi sakra špatně. Když běžný člověk vidí v přírodě nějaké zvíře, které ho nijak neohrožuje, tak přece nemá důvod jít a umlátit ho ocelovou tyčí. To je kravina, která by nikoho duševně zdravého nenapadla. Inu, někteří lidé zjevně duševně zdraví nejsou. Příkladem budiž muži z následujícího videa.

Vance Jarvis a jeho kamarád Craig House pochází z Austrálie a nedávno nedaleko Perthu k smrti umlátili zatoulaného klokana za pomoci dvou ocelových tyčí. Když policie zkoumala jejich počítače kvůli jiné záležitosti, objevila na nich video, na kterém byli oba muži při tomto odporném činu natočeni.

U soudu se po nějaké době zatloukání nakonec oba přiznali, přičemž House připustil, že to celé byl jeho nápad a klokana následně i snědl, protože měl hlad. Na svou obranu tvrdil, že byl klokan poraněný a oni se ho jen snažili "co nejlidštěji zbavit bolesti". Soudce tohle naštěstí smetl ze stolu, protože umlátit zvíře tyčí zkrátka a dobře není ani trochu „lidské“. Na House tak čeká 11 měsíční pobyt ve vězení. Jeho kamarád Jarvis, který se sice jen vezl, musí ovšem zaplatit pokutu v přepočtu asi 200 tisíc korun, protože to byl on, kdo nakonec zasadil smrtelnou ránu. Na částečné záběry z celého útoku se teď můžete podívat zde:

Tahle žena procestovala celý svět! Nyní má jeden z nejhezčích instagramových profilů:

Sdílejte článek
Štítky Austrálie smrt vězení klokan soud ocelová tyč

Přečtěte si také