Extrém

29. září 2016 12:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dal 620 tisíc za operace, aby vypadal jako Beckham! Internet se mu ale směje, že je z něj Miley Cyrus!

Chcete vypadat jako světoznámý sportovec? Kdo by nechtěl. Jack se rozhodl, že toho dosáhne. Zatím začal s plastickými operacemi.

A protože rozhodně nemá six pack, chce si ještě nechat zmenšit žaludek, aby mohl hubnout. Cvičení a diety prý nefungovaly. Beckhamův fanoušek z Velké Británie se rozhodl, že utratí všechno, co má, za to, aby získal život slavného sportovce. Šel dokonce ještě dál. Ačkoli je nezaměstnaný a pobírá dávky, topí se v půlmilionových dluzích. Půjčené peníze použil na zaplacení operací v obličeji. Jeho fotky si můžete prohlédnout v galerii:

Potíž je ale v tom, že k vysněnému vzhledu povede ještě dlouhá cesta. Pokud se Jack vůbec dostane do cíle, bude prý muset utratit další milion a hodně shodit. V tuhle chvíli nepřipomíná slavného fotbalistu, ale hlavně díky vlasům spíš Miley Cyrus. Internet si toho pochopitelně hned všiml a začal si z Jacka dělat legraci. Moderátoři v ranní show mu také pokládali mnoho otázek, na které Jack nevěděl jak odpověď. Ví, ale jistě, že chce být jako Beckham. Zvládne to?

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus operace Velká Británie David Beckham sportovec vzhled Obrázek plastické operace Internet Miley Cyrusová

Přečtěte si také