Extrém

3. října 2016 17:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Děsivé záběry, které otřásly internetem! Muž byl napaden obřím grizzlym! Podívejte se na jeho zranění!

Málem přišel o život. I přesto neváhal svá zranění ihned ukázat světu.

Tak tohle je síla! Američan Todd Orr z Montany se rozhodl vydat na takový běžný nedělní výlet do přírody. Ten se ovšem během pár sekund změnil v boj o holý život. Cestou totiž narazil na medvědici grizzly a její dvě mlaďáta. A jelikož se Todd nechtěně ocitl až v nebezpečně blízkosti, medvědice na něj kvůli ochraně mláďat ihned zaútočila!

Muži šlo o život, on ovšem i přes velké nebezpečí zachoval chladnou hlavu a vytáhl ochranný sprej proti medvědům. Ten proti rozzuřené samici naštěstí zabral a i s mláďaty utekla pryč. Todd byl ovšem z nečekané potyčky s medvědem ošklivě zraněn. Muž měl vážné rány po celém těle, včetně ruky a hlavy. I přes svůj vážný stav a více než pětikilometrovou cestu do nemocnice ovšem neváhal a natočil o sobě video, které ihned vyvěsil na sociální sítě.

A nutno říct, že záběry na jeho zakrvácenou hlavu a poraněnou ruku jsou jen pro silné povahy. Drastické video, na němž svá zranění bral evidentně statečně, se pak stalo virálním hitem a vidělo ho už desítky milionů lidí. Muž je pak naštěstí už v bezpečí a zdá se, že k žádnému vážnějšímu poranění nakonec nedošlo. Svůj další výlet do přírody si ovšem asi příště velmi dobře rozmyslí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také