Extrém

2. října 2016 12:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Policie zveřejnila záběry ze zastřelení 6letého chlapce! Prý to muži zákona udělali v sebeobraně…

V souvislosti s probíhajícím soudem, před nímž se zpovídají dva policisté ze zabití malého školáka, zveřejnila policie záběry z osudné noci.

Dva policisté z Louisiany Derrick Stafford a Noris Greenhouse (jejich fotky najdete v galerii) stanuli před soudem s obviněními z vraždy druhého stupně. Vloni v listopadu totiž stříleli po autě, ve kterém seděl otec se šestiletým synem.

Zatímco muž utrpěl vážná zranění, chlapec jménem Jeremy čtyřem zásahům z pistole okamžitě podlehl. Obhajoba tvrdí, že policisté jednali v sebeobraně. Nicméně soudce dal najevo, že auto v době střelby nebylo použitelné jako smrtící zbraň vůči mužům zákona. Pozor, video obsahuje opravdu drsné záběry:

Zveřejněné záběry pocházejí přímo od obviněných policistů, kteří si scénu natočili na kameru. Vzhledem k tomu, že na začátku videa, kde je zaznamenána střelba, chybí zvuk, dá se jen stěží určit, zda policisté začali střílet ještě před tím, než otec zvedl ruce nad hlavu a vzdal se. Z kulek vyjmutých z chlapcova těla tři patřily Staffordovi, u poslední nelze určit, kterému z policistů patřila.

Sdílejte článek
Štítky policie střelba zákon soud policista sebeobrana

Přečtěte si také