Extrém

14. srpna 2017 14:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka hlídala malé dítě. Po několika hodinách poslala mamince tuto tajemnou zprávu, z které jde strach

Co byste na jejím místě udělali vy?

Děsivá situace se stala v americké Kalifornii. Čtrnáctiletá Savannah Jones zde měla přes noc hlídat svou čtyřletou neteř. Klidný večer se ovšem během chvíle změnil v noční můru, kterou by nechtěl prožít nikdo z nás. Na dveře totiž zničehonic začal někdo klepat. Dívka se podívala kukátkem, jelikož v něm ale uviděla neznámého muže, chtěla klepání ignorovat. Muž ovšem začal klepat hlasitěji a snažil se dostat dovnitř.

Savannah měla obrovský strach. Zachovala ovšem chladnou hlavu a jednala jako pravá hrdinka. Vzala svou čtyřletou neteř a rychle se běžela zavřít do koupelny. V tu chvíli se již muž dostal dovnitř a začal chodit po bytě, který pomalu ničil. Dívka se snažila nevydat ani hlásku a to samé nakázala také své neteří. Dívka potom ihned začala psát textové zprávy své mamince, která nevěřila svým očím. Savannah jí napsala, že je muž uvnitř i co zrovna dělá.

Matka jí radila, ať ihned zavolá policii. To ovšem její dcera odmítla, protože chtěla zůstat co nejvíce potichu. Máma proto zavolala blízkému sousedovi a poté policii. Jenže v moment, kdy vběhl soused i s policisty dovnitř, byl neznámý útočník už dávno pryč. Děvčata naštěstí nenašel, nechal ovšem za sebou zdemolované dva pokoje. Nikdo neví, o co muži vlastně šlo. Savannah za její jednání všichni obdivují. Vědí totiž, že tím zachránila své neteři život.

Sdílejte článek

Přečtěte si také