Extrém

20. února 2016 10:54

Petr Cífka

VIDEO: Dojemné! Slepému psovi hrozila smrt. Veterinář ovšem dokázal nemyslitelné!

Jen pár dní po neuvěřitelném příběhu doktora, který se kvůli léčbě týraného pitbula zavřel se psem do klece, tu máme další obětavého veterináře, jenž je ochoten udělat pro trápící se zvíře cokoliv.

Roční štěně Rem mělo pohnutý osud. Dlouhé měsíce bylo odsouzeno k životu v útulku a trpělo mnoha nemocemi. Pes byl slepý, pohublý, vypadala mu většina srsti a lidé z útulku mu nedávali šanci na přežití. Rozhodli se ho proto v nejbližších dnech uspat. Jenže právě v té době se utrápeného zvířete ujal veterinář Matt.

Ročnštěně Rem mělo pohnutý osud. Dlouhé měsíce bylo odsouzeno k životu v útulku a trpělo mnoha nemoci. Pes byl slepý, pohublý, vypadala mu většina srsti a lidé z útulku mu nedávali šanci na přežití. Rozhodli se ho proto v nejbližších dnech uspat. Jenže právě v té době se utrápeného zvířete ujal veterinář Matt.

Psa si vzal do své péče a rozhodl se ho za každou cenu zachránit. Výsledek se pak dá považovat téměř za zázrak. Ze slepého pejska na pokraji smrti totiž během pár týdnů udělal takřka zdravého a hravého mazlíčka, jemuž se vrátil zrak i důvěra v lidi. Sympatický doktor pak neuvěřitelný proces zdokumentoval a sestříhal do tohoto srdceryvného videa.Roční štěně Rem mělo pohnutý osud. Dlouhé měsíce bylo odsouzeno k životu v útulku a trpělo mnoha nemoci. Pes byl slepý, pohublý, vypadala mu většina srsti a lidé z útulku mu nedávali šanci na přežití. Rozhodli se ho proto v nejbližších dnech uspat. Jenže právě v té době se utrápeného zvířete ujal veterinář Matt.

Psa si vzal do své péče a rozhodl se ho za každou cenu zachránit. Výsledek se pak dá považovat téměř za zázrak. Ze slepého pejska na pokraji smrti totiž během pár týdnů udělal takřka zdravého a hravého mazlíčka, jemuž se vrátil zrak i důvěra v lidi. Sympatický doktor pak neuvěřitelný proces zdokumentoval a sestříhal do tohoto srdceryvného videa.


Přečtěte si také