Extrém

2. března 2020 13:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Doktorka odstranila muži z hlavy obří cystu plnou hnisu. Tohle budete mít navždy před očima

Muž měl na hlavě obří cystu plnou páchnoucího hnisu, který při odstraňování vystříkl doktorce až na paži.

Stará známá doktorka Sandra Leeová, kterou celý internet zná spíš pod přezdívkou Dr. Pimple Popperová, opět úřadovala v tom, co jí jde nejlíp – odstraňování cyst, beďarů a dalších výrůstků, které na lidské tělo nepatří. A tentokrát se ujala velkého sousta.

S rostoucí boulí na hlavě za ní přišel 34letý pacient Eric. Ta je prý důsledkem pracovní nehody a jeho malá dcera hrbolek považuje za zábavné tlačítko, kterým může svého tatínka zapnout a vypnout. Nakonec si ale Eric uvědomil, že by měl navštívit lékaře, který by vyloučil, že jde o něco vážného a bulku mu odstranil. A vybral si rovnou tu nejpovolanější z povolaných. Doktorka Popperová stanovila jasný verdikt: vyříznout!

Bouli načala skalpelem a poté zmáčkla. To, co přišlo, ale nejspíš nečekala ani ona – výrůstek okamžitě explodoval a nechutný hnis jí dostříkl až na paži. Na podobné situace je ale lékařka nejen zvyklá, ale dokonce si je užívá, takže i přes pacientovo zděšení bez mrknutí oka pokračovala dál. Brzo odstranila všechnu hustou, páchnoucí a lepkavou hmotu a vysvětlila, že se jednalo o neškodnou cystu, která nijak neohrožuje jeho zdraví.

Jestli na to máte žaludek, právě teď se na celý odpudivý proces odstraňování můžete podívat ve videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také