Extrém

10. října 2015 11:55

northstone

VIDEO: Hlavu nevěrné stařenky vzal na procházku, tělo zapomněl doma!

No to musel být pohled. To si takhle po ránu v Indii vyrazíte do ulic na procházku, bavíte se a sledujete aktuální módní trendy. Co má kdo na sobě, jaké má boty, účes a náhle vás zaujme muž se zvláštní kabelkou...

Říkáte si: „Jeho manželka musí být šťastná žena, když jí manžel v pátek po ránu koupí takhle zajímavý doplněk.“ Jenže pak se „kabelka“ otočí a vy zjistíte, že jste obdivoval uřízlou hlavu jeho manželky. FUJ! A takhle nějak to asi vypadalo v pátek, když si lidé na ulici všimli klidně vyhlížející muže s hlavou v ruce.

Když ho zastavila policie, hlavu prý nechtěl dát z ruky, ale naprosto v pohodě jim vysvětlil, že patří jeho pětapadesátileté manželce, která se údajně s někým pelešila, a tak to vyřešil po svém. Šedesátiletý Ramachandra Chavan byl poté policí odveden. A naštěstí tam bylo dostatek duchapřítomných lidí, kteří tuhle hrůzu natočili a vypustili do světa. Policie následně vydala prohlášení, že muž není psychicky v pořádku. Díky jim, protože jsme si tím po zhlédnutí videa vůbec nebyli jistí a potřebovali jsme to objasnit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také