Extrém

11. září 2017 12:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kameraman zapomněl, že je v práci a celou dobu točil prsa soutěžící v mokrých plavkách

Podobně, jako jsme zvyklí na různé televizní reality show, kde se občas ději opravdu bizarní věci, přichází do světa nový šílený projekt, který se v angličtině jmenuje „Splash!“.

Hosty jsou všelijaké celebrity, které se pokoušejí skočit do vody stejně jako olympijští sportovci. My jsme měli možnost sledovat španělskou verzi, která se nám zdá opravdu šílená. Navíc si nejsme ani trochu jistí, zda jde v soutěži o jakékoliv sportovní výkony. Španělé pozvali do pořadu, který se ve španělštině nazývá „Mira quién salta!“, prsatou Patricii Martinez.

Patricia Martinez a její vnady, Foto: youtube.com

Když Patricia skočila tak, že dostala opravdu hodně bodů, předstoupila před rozhodčí, aby zhodnotili její úspěch. Zatímco se porota chovala opravdu profesionálně a hodnotila výsledek jako na olympiádě, španělský kameraman se zcela zapomněl u ženiných prsou a nemohl najít cestu ven.

Jsou toto ještě plavky? Foto: youtube.com

Myslíme, že je jedno, zda jste žena čí muž, když vidíte někoho s takovými balony v mokrých plavkách, budete samozřejmě zírat jako puberťák. I kameraman je jen člověk, nemohl si zkrátka pomoct. Podívejte se na celé video a pokochejte se sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také