Extrém

26. října 2016 12:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kluk si šel podat přihlášku na vysokou školu. Zjistil ale, že je 12 let nezvěstný!

Dospívající chlapec chtěl jít studovat. Místo toho se mu ale otočil život vzhůru nohama.

Neuvěřitelný případ se stal ve Spojených státech. Osmnáctiletý Julian Hernandez chtěl vyplnit přihlášku na svou vysněnou vysokou školu. Během vyplňování ovšem přišel na to, že číslo jeho sociálního pojištění nesouhlasí s jeho jménem.

Zmatený neshodami v osobních údajích, zašel kluk za školním poradcem, aby mu s přihláškou pomohl a vypátrali pravou příčinu tohoto omylu. Jenže to, co objevili, nečekal ani ve svých nejdivočejších snech. Zjistil totiž, že je ve skutečnosti 12 let veden jako pohřešovaný!

Zjistil tak, že byl od své matky a jejího partnera ve svých pěti letech unesen. Za únosem pak stál jeho biologický otec, který údajně zanechal nešťastné ženě vzkaz, že si ho vezme. Muž ovšem synovi změnil jméno a kompletní identitu a policie je nikdy nenašla. Tedy až do synova šokujícího objevu.

Maminka byla samozřejmě štěstím bez sebe, když syna po dlouhých 12 letech konečně našla. Jeho otec se však na prosbu Juliana nakonec vězení nedočkal. Tatínek se k němu totiž i přes únos choval celý život dobře a snažil se, aby se měl jeho potomek co nejlépe. Julian navíc nechtěl, aby poté, co nalezl svou matku, naopak ztratil svého otce. Soud tedy jeho žádosti vyhověl, muže propustil a korunoval tím velmi dojemný příběh.


Přečtěte si také