Extrém

4. října 2016 10:54

Tereza Javorová

VIDEO: Matka potrestala svoji dceru tím, že jí oholila hlavu! Co tak strašného dívka udělala? Podívejte se na drsné video...

Někteří rodiči mají dost drsné výchovné metody. V tomto případě se však lidé rozdělili na dva tábory. Jedni matku podporují, druzí ji za trest odsuzují. Co si myslíte vy – zasloužila si to dívka?

Video okamžitě obletělo celý internet, i když je podle některých už více než rok staré. Je na něm nazlobená žena, která před sebou drží za vlasy svoji náctiletou dceru. Ta pláče a naříká, protože ji čeká noční můra všech dívek. Její matka jí jde oholit její dlouhé černé vlasy jako trest za to, co udělala.

Dívka měla ve škole totiž šikanovat spolužačku, který trpí rakovinou a kvůli chemoterapii tak přišla o vlasy. Dívka se jí měla posmívat, že je plešatá a utahovat si z ní. Když se to dozvěděla její matka, rozzuřila se natolik, že se rozhodla oholit své dceři hlavu, aby poznala, jaké to je být bez vlasů a být terčem posměchu. Přijde vám to jako správná výchovná metoda?

Lidé se však na původu videa nemohou shodnout. Někteří tvrdí, že to vše bylo úplně jinak a že video je staré. Rodina prý pochází z Portugalska a matka dceři oholila hlavu, protože dívka měla publikovat svoje nahé fotky na internet.

Která verze se vám zdá pravděpodobnější? A zareagovali byste stejně jako rozzlobená matka? Podívejte se na video!

Jak vypadají dnes děti z hororu? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také