Extrém

16. července 2016 13:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž byl pobodán při hraní Pokémon GO. S vážným zraněním však lovil dál a šel pro…

Mladý hráč riskoval kvůli oblíbené hře vlastní život.

Nový herní fenomén Pokémon GO už nám nabídl mnoho neuvěřitelný příběhů a zdá se, že netradiční i děsivé situace se budou vášnivým hráčům dít i nadále. Nejnovější bizarní případ se stal v americkém Oregonu, kde jedvacetiletý Michael Baker chodil v nočních hodinách ulicemi a lovil přitom Pokémony. Jenže při svém chytání narazil na podezřelého muže, který se na první pohled choval velmi povidně.

Baker si myslel, že se jedná o dalšího hráče Pokémonů a chtěl s ním dát souboj, to se však šeredně spletl. Neznámý muž totiž vzal nabídku na souboj malinko jinak a bodnul Michaela několikrát do ramene. A jelikož bylo u celé situace mnoho svědků, útočník ihned utekl. Ještě podivnější ale bylo chování napadeného. Baker totiž neuposlechl radu kolemjdoucí a odmítal zavolat sanitku.

Místo toho i s bodnými ranami pokračoval v hledání Pokémonů. Když s hraním oblíbené hry skončil, ještě si před návštěvou nemocnice stačil koupit oblíbené pivo a brambůrky. I přes nezodpovědné chování se však muži nic nestalo a rány mu v nemocnici ošetřili. Sám si je pak vědom, že riskoval vlastní život. Lovení Pokémonů mu prý ale za stálo. Nad jeho daní přednosti Pokémonům před vlastní zdravím ovšem zůstává rozum stát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také