VIDEO: Muž neměl 12 let sex poté, co mu narostla varlata velká jako několik bowlingových koulí. Jak je to možné?

Dovedete si, pánové, představit, že byste tohle tolik let tahali mezi nohama, a ještě navíc nemohli mít sex?

Varlata jsou velmi důležitou součástí mužských pohlavních orgánů a asi málokoho by napadlo, že by snad mohly být překážkou při sexu. Záhy ale pochopíte, že pokud jsou varlata zduřená a váží asi 32 kilo, jakýkoliv pohlavní akt je pro člověka prakticky nemožný. O tom se na vlastní kůži přesvědčil Dan Maurer, který trpí touto vzácnou anomálií, a sex s manželkou proti své vůli neměl už téměř 12 let. Jeho stavem se zabývalo mnoho odborníků, nevěděli si však rady, a tak Maurer do roku 2015 zůstal vězněm svého vlastního těla – tedy spíše varlat.

Kromě toho, že se nebyl schopný milovat se svou ženou, nemohl ani močit na záchodě – pokud měl potřebu, musel ji vykonat ve vaně, protože jeho šourek byl tak velký, že mu neumožňoval trefit se do záchodové mísy. Stejně obtížné pro něj bylo se sprchovat nebo vést plnohodnotný společenský život. Podle vlastních slov si připadal, jako si mezi nohama nepřetržitě nosil aspoň tři bowlingové koule. Potom, co mu byl diagnostikován lymfedém, tedy otok způsobený selháním mízního systému, a absolvoval operaci, se však opět mohl alespoň zčásti zapojit do běžného života.

Když Maurer poprvé zaznamenal změny svých varlat, měl prý pocit, jako by se mu něco nafukovalo pod pasem. Čím víc pak rostly, tím méně chodil ven, sportoval, chodil na výlety s přáteli... jeho stav jej omezoval téměř ve všem, potřeboval navíc neustálou péči. Se svou manželkou se naposledy mohl milovat v březnu roku 2016, pak už to prostě nešlo. O tom, že by vše mohlo být zapříčiněno zablokováním lymfatických cév a s ním spojeným hroměděním tkáně a tvorbou otoků, se dozvěděl úplně náhodou v televizi. Vyhledal si proto zkušeného urologa, který mu s pomocí osm chirurgů po 14 hodinové operaci obří hmotu mezi nohama odstranil. Na to, jak vypadal jeho život s obřími varlaty, se můžete podívat ve videu níže. Nepochybujeme o tom, že po jeho zhlédnutí budete mít z vydařené operace stejnou radost, jako my.

Sdílejte článek

Přečtěte si také