Extrém

13. února 2018 20:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nová děsivá výzva! Lidé si v ní škvaří ruce na rozžhavených plotýnkách! Proč to proboha dělají?

Tady se nabízí jen jedna jediná otázka... proboha proč?

Pamatujete si ještě na boom nejrůznějších internetových výzev jako vypití půllitru piva nebo vysypání kýblu ledu na hlavu? To byly časy, kdy lidé vymýšleli podobné výzvy spíše pro zábavu. A většinou byly relativně bezpečné a bezbolestné. To se však opravdu nedá říct o nejnovější brutální výzvě kolující po sociálních sítích, v níž lidé zoufale toužící po pozornosti svých „přátel“ sahají na rozžhavenou plotýnku. Ano, bohužel čtete správně.

Cílem této výzvy je tedy přesně to, co byste od ní očekávali – člověk musí držet vybranou část tělo na rozžhavené plotýnce tak dlouho, jak to jen vydrží. A podle povzbudivých reakcí na jedné sociální síti to vypadá, že se tato šílená výzva opravdu stane trendem. Upřímně řečeno je ale hodně těžké tomu věřit, zvlášť když vidíte kouř, který stoupá z ruky jednoho odvážlivce. Jizva, která pak z takového počínání vznikne, opravdu jen tak nezmizí. Tato výzva se ohrožením na zdraví rovná například výmyslu jíst kapsle s gelem na praní, která před nedávnem taky kolovala po internetu.

Kam až jsou někteří jednotlivci schopni zajít jen proto, aby získali co největší popularitu, je opravdu neuvěřitelné. Předpokládáme, že by tohle žádný rozumně uvažující člověk nikdy nezkoušel, přesto kdybyste náhodou měli nějaké nutkání, podívejte se na následující video a rychle ho zažeňte. Tohle už totiž opravdu není zábava, ale nebezpečné zahrávání si se životem.

Sdílejte článek
Štítky pivo internet výzva zábava bizár sociální síť

Přečtěte si také