Extrém

22. listopadu 2016 10:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Odhalení nevěrníka holce vůbec nevyšlo. Prokoukl ji a pomstil se jí úplně nečekaným způsobem. Zvládnete nebrečet?

Máte podezření, že vám kluk zahýbá, tak na něj necháte poslat sexy holku, která ho začne svádět. Odolá jí, nebo ne? Přesně to zkusila Kelly před kamerami a vyšlo to tak, jak vůbec nečekala.

Dívala se na záběry ze skryté kamery, které zobrazovaly prapodivnou scénu, kdy se její přítel David snažil prodat starou tiskárnu dívce, která na ni ale neměla dostatek peněz. Místo hotovosti tak nabídla svoje těla a začala na Davida sahat. To už ale Kelly, která všechno pozorovala, vyšilovat. Chtěla celý pokus ukončit, naštěstí ji ale autoři projektu udrželi u stolu.

David na flirt přistoupil a došlo to tak daleko, že s krásnou dívkou zmizel v domě. Když Kelly prožívala největší muka a moderátor ji utěšoval, že ještě mají alespoň zvuk z mikrofonu, dveře domu se znovu otevřely a v nich se objevil David i s dívkou a řekl, že by Kelly nepodváděl. Když se pak Kelly otočila, david byl přímo v místnosti a požádal ji o ruku! Tenhle doják si můžete pustit ve videu výše a pokud vám to přijde moc idealistické, projeďte si galerii nejhorších pomst za nevěru:

Sdílejte článek
Štítky videokamera

Přečtěte si také