Extrém

29. listopadu 2016 11:09

Tereza Javorová

VIDEO: Opilec bez trička zaútočil na chlápka před barem. Netušil, že to je šampión MMA. Jak zoufalec dopadl?

Osudovou chybu udělal jeden nejmenovaný opilec před barem, který dostal strašlivou chuť se s někým porvat. K jeho neštěstí si však vybral toho nejhoršího protivníka. Zápasníka brutálního bojového sportu MMA!

Občas děláme v životě oprvdu špatná rozhodnutí. A tenhle chlápek udělal jedno z nejhorších. Pod vlivem alkoholu a dost možná i drog se z něho stalo krvelačné zvíře, které se chtělo s někým poprat. Muž si sundal dokonce tričko, aby si dodal kuráže a začal provokovat chlápka, který klidně stál před barem. Když už bylo jasné, že nezůstane jen u ostrých slov, kamarádi opilého muže začali celý incident natáčet.

A na akci nemuseli čekat dlouho. Opilec přišel ke svému sokovi a aniž by mu vadilo, že je tak o 50 kilo těžší a o hlavu vyšší, dal mu ránu do obličeje. V tu chvíli si však uvědomil (ale dost možná až ráno), jak osudovu chybu udělal.

Napadený muž byl totiž šampiónem v bojovém sportu MMA! Po útočníkovi se tak ohnal a sejmul ho k zemi jedinou ránou. Pak si na něj kleknul, aby ho uklidnil. Podvejte se na tu nejméně vyrovnanou bitku všech dob!

---

Sdílejte článek

Přečtěte si také