Pes se loučí s umírajícím páníčkem.
Autor: Facebook.com/Michelle Jessen Pes se loučí s umírajícím páníčkem.

VIDEO: Pes se byl v nemocnici rozloučit se svým umírajícím páníčkem. Tyto dojemné záběry vás rozbrečí

Publikováno: 09.12.2016
Každý milovník psů by si měl před tímto videem raději připravit kapesníčky.

reklama

Třiatřicetiletý Američan Ryan Jessen trpěl bolestí hlavy. Když šel do nemocnice, myslel si, že má jen silnou migrénu. Lékaři mu ovšem diagnostikovali vážné krvácení do mozku a jemu zbývaly poslední chvíle života. Jeho rodina byla zdrcena a nemohla se z děsivého šoku vzpamatovat. Když s ním šli ale rodiče a sestra s Ryanem naposledy rozloučit, šel s nimi i jeden netradiční návštěvník. Ryanova fenka Mollie.

Dojemný příběh z Austrálie

VIDEO: Chlápek, který dal pěstí klokanovi, dobývá internet! Skrývá dojemný příběh, který vás rozpláče

K psovi měl muž opravdu velmi silné pouto a rodina chtěla, aby mu milovaný mazlíček také mohl dát poslední sbohem. Nemocnice pak tomuto poslednímu přání vyhověla. „Mollie tak díky tomu ví, proč se její milovaný páníček nikdy nevrátí domů,“ napsala jeho sestra Michelle na Facebooku. Dojemné záběry smutného psa a umírajícího páníčka teď rozplakávají lidi po celém světě. Nic smutnějšího a dojemnějšího dnes rozhodně neuvidíte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Pes se loučí s umírajícím páníčkem.

Již zdravý pes nyní čeká na nového páníčka.

VIDEO: Dojemné! Slepému psovi hrozila smrt. Veterinář ovšem dokázal nemyslitelné!

reklama