Extrém

14. srpna 2015 12:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Prokletá loutka škrtila svého majitele a znovu děsí! Scénku jak z hororu se podařilo natočit

Myslíte si, že tohle se děje jenom ve filmech? Jenže tahle panenka existuje a v minulosti pěkně „zlobila“. Proto ostatně skončila na pozorování u odbornice na paranormální jevy Jayne Harris, která si ji natáčela i v noci.

Zdánlivě nevinná hračka měla zaútočit na předchozího majitele a škrtit ho. Takže se loutky zbavil a předal ji vyšetřovatelce paranormálních jevů. Ta ji po tři měsíce každou noc natáčela a tvrdí, že se nikdy nesetkala s něčím víc vzrušujícím. „Fotila jsem různé mlhy, kulové blesky a stíny, ale nikdy jsem se nesetkala s něčím tak fyzickým jak je to, co jsem zachytila ve videu,“ říká.

Úplné neviňátko

A pokud si myslíte, že panenkou někdo hýbal, Jayne vás vyvede z omylu, protože loutku umístila do skleněné skříňky, která se nedá jen tak otevřít. Úkolem, který si vyšetřovatelka vytýčila, je zjistit, jaký duch v loutce přebývá a proč tam stále je.

Jayne Harris s posedlou loutkou

Původní majitel ji zdědil po svém otci a v domě s ní vydržel jen pár měsíců. Hračka ze šedesátých let se tak dostala k Jayne, která ji schovala k sobě do sklepa. Od té doby slýchávala různé zvuky, ale až video potvrdilo, že se jí do rukou dostal opravdu děsivý předmět.

A kde všude ještě straší?

Sdílejte článek
Štítky hračka horor paranormální jev

Přečtěte si také