Extrém

25. května 2017 15:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Puberťačka hlídala svou malou neteř. Po několika hodinách poslala své mamince tuto děsivou zprávu, z které vás bude mrazit

Situace, ze které opravdu mrazí.

Děsivá situace se stala v americké Kalifornii. Čtrnáctiletá Savannah Jones zde měla přes noc hlídat svou teprve čtyřletou neteř. Klidný večer se ovšem během chvíle změnil v noční můru. Na dveře totiž zničehonic začal klepat neznámý muž. Dívka se na něj podívala kukátkem, jelikož ale nevěděla, o koho jde, chtěla klepání ignorovat. Muž ovšem začal klepat hlasitěji a snažil se dostat dovnitř.

Savannah začala mít obrovský strach. Zachovala ovšem chladnou hlavu a jednala jako pravá hrdinka. Vzala svou čtyřletou neteř a rychle se běžela schovat do koupelny, kde se ihned zavřela. V tu chvíli se již muž dostal dovnitř a začal chodit a ničit celý byt. Savannah se snažila nevydat ani hlásku a to samé nakázala také Zoey. Dívka potom ihned začala psát textové zprávy své mamince, která nevěřila svým očím. Savannah jí napsala, že je muž uvnitř i co zrovna dělá.

Matka jí radila, ať ihned zavolá policii. To ovšem její dcera odmítla, protože chtěla zůstat co nejvíce potichu. Její máma proto zavolala blízkému sousedovi a poté policii. Jenže v moment, kdy vběhl soused a posléze i policisté dovnitř, byl neznámý útočník už dávno pryč. Děvčata naštěstí nenašel, nechal ovšem za sebou zdemolované dva pokoje. Nikdo neví, o co muži vlastně šlo. Savannah ovšem za její jednání všichni obdivují. Vědí totiž, že tím zachránila své neteři život.

Na video a dívčinu zpověď se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také