Extrém

31. ledna 2017 14:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kluk našel na benzince ztraceného psa. Když se podíval na jeho známku, přečetl si tuto neuvěřitelnou zprávu!

Co si kluk na známce přečetl?

Mladík Tyler Wilson se svým autem zastavil u jedné z pump v americkém Kentucky, aby zde natankoval. V tom ovšem zpozoroval, že se k němu blíží opuštěný pes. Labrador se chtěl od pohledu mazlit a kluk zjistil, že v okolí nikdo jiný není. Logicky si proto myslel, že se pes ztratil. Rozhodl se proto kouknout na jeho psí známku, aby zjistil, komu pes patří. Zde si ovšem přečetl něco nečekaného.

Místo klasických údajů zde totiž nalezl tuto zprávu: „Jmenuji se Dew. Neztratil jsem se. Jsem něco jako tulák. Prostě mi řekni, ať jdu domů.“ Devatenáctiletý mladík se musel začít smát. Ihned mu bylo jasné, že pes je v pořádku a nic mu nechybí. Posléze se navíc dozvěděl, že Dew je pejskem místních farmářů, kteří vlastní 70 akrů místní půdy. A oni mu dovolí se volně procházet po celé jeho délce. A jelikož se poblíž jejich pozemku nachází právě ona pumpa či hasičárna, někdy se potká i se starostlivými lidmi.

Vždycky se ale sám dostane domů. Pro lidi z tamního městečka je tak vlastně psí celebritou, kterou znají a mají rádi všichni místní. Tyler byl pak z tohoto příběhu tolik nadšen, že ho ihned zveřejnil na svém Twitteru. Z Dewa a jeho psích dobrodružství se nyní stal hit internetu, který se sdílí po celém světě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také