Extrém

15. května 2017 15:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy holka si během prvního rande sundala svou paruku. Týpkova reakce vás totálně šokuje!

Jeho reakce se ihned stala internetovým hitem. Jak se muž zachoval?

Show First Dates je typickým seznamovacím pořadem, v němž jdou neznámí lidé na večeři do luxusní restaurace, kde je však často čeká hodně velké překvapení. A následující dívka na svého případného partnera vybalila opravdu těžký kalibr. Eve se totiž rozhodla, že bude k sympatickému klukovi od začátku upřímná a po chvilce u stolu mu řekla šokující pravdu. Krásné černé vlasy, které měla na sobě, jsou totiž parukou a pohledná slečna je ve skutečnosti zcela plešatá.

Žena totiž trpí nemocí, kvůli níž jí prakticky nerostou vlasy. V dětství pak kvůli tomu byla terčem šikany a muži při pohledu na její holou hlavu někdy doslova utíkali. Eve se proto rozhodla jít raději ihned s pravdou ven a ukázala nápadníkovi svou pravou tvář. Jeho reakce ji ale naprosto šokovala. Muž totiž na ní nemohl oči nechat a po momentu překvapení prohlásil, ať si už paruku znovu nenasazuje.

Její pravá tvář se mu zkrátka líbila daleko víc, než ta s parukou. Ona pak byla z jeho odpovědi natolik dojatá, že musela rychle běžet na záchod, kde se téměř rozbrečela. Na zbytek večeře pak svou parukou nezvykle odklidila pryč. Celé video s chlapovou parádní reakcí nyní dojímá lidi po celém světě. Kéž by takových mužů bylo daleko více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také