VIDEO: Takovou modelku jen tak neuvidíte. Váží 152 kilo a ráda se svléká do spodního prádla!

Devětadvacetiletá Natalie Werrett se na sezónu plavek připravuje tak, že si dá o balíček chipsů navíc. Obézní žena má ale manžela, který v jejích špecích vidí znamení krásy. Fotí její lechtivé fotografie a vůbec by mu nevadilo, kdyby ještě přibrala.

Na střední byla tak tlustá, že se nevešla do školní uniformy. Okolí ji nutilo do hubnutí, ale pak žena potkala svého budoucího manžela a rozhodla se, že nepůjde už ani o kilo dolů. Liam její velkorysé křivky, ve kterých by se mohl utopit, zbožňuje. A aby je zachoval i pro budoucí generace, milerád Natalino tělo fotí.

Společně se vydali na tažení proti standardům krásy. Fotografiemi chtějí manželé propagovat krásu extrémně obézních lidí. A jaký je Natalin recept na skvělou postavu? Toasty, sušenky, nějaká ta čokoláda a křupky a slané tyčinky. Žena taky miluje jehněčí a koblihy s marmeládou. Zkrátka samé zdravé věci.

Zatím se Natalie cítí dobře, ale pokud by ji obezita měla způsobovat potíže, chce začít s hubnutím. I teď se udržuje „v kondici“, dvakrát týdně chodí plavat se svou sedmiletou dcerou do bazénu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také