VIDEO: Tenhle muž má 100 orgasmů a 40 nedobrovolných erekcí denně! Jak je to možné?

Mít takové množství orgasmů každý den může znít jako dar od boha. Přemýšlejme logicky, jak by taková skutečnost ovlivnila každodenní činnost.

Nepříjemný syndrom se spustil po nešťastné nehodě – Dale spadl ze židle, tehdy cítil první symptom. Na cestě do nemocnice vyvrcholil pětkrát během jízdy.

Říká, že se nemoc projevuje kdykoliv bez varování – i když spí. "Představte si, že jste na pohřbu svého otce a vedle rakve klečíte a snažíte se s ním rozloučit. Během toho zažijete devět orgasmů," řekl. "To vše se děje, zatímco celá rodina stojí za tebou. Není to nic příjemného, protože i když by to mohlo znít fakt dobře, jste úplně znechuceni tím, co se děje."

"Pokud jste na veřejnosti nebo jste před dětmi, je to nechutné a může vás to opravdu rychle rozbít," dodal. Sexuální život se svojí manželkou nevede, nejde to. Dokonce spí odděleně. Doktorka Dena Harrisová, gynekoložka v New Yorku říká, že Decker má velké potíže s potřebou pomoci. Jeho záležitost musí být vyřešena před tím, než povede k něčemu jinému.

Sdílejte článek
Štítky nemoc orgasmus

Přečtěte si také