Extrém

21. září 2017 11:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek brutálně knokautoval drzého nácka. Tohle video je masakr!

Násilí plodí násilí...

Muž s nacistickou páskou na ruce, který údajně pokřikoval rasistické nadávky na cestující, byl knokautován do bezvědomí poté, co aktivisté sdíleli jeho fotku na internetu. Ta byla pořízena v autobuse v centru Seatlu a následně sdílena na Twitteru. Fotka se rozšířila na další antifašistické účty na sociálních sítích a krátce nato začali místní obyvatelé tweetovat informace o muži, který odpovídal tomu na snímku. Podle příspěvků muž křičel na spolucestující a chrlil ze sebe jedovaté rasistické nadávky.

Naneštěstí pro něj ale zaútočil na někoho mnohem silnějšího, než byl on sám. O necelou hodinu později se totiž na sociálních sítích objevilo video, na němž muž v šedé mikině dává inkriminovanému neonacistovi ránu do obličeje, po které padá na zem a zdá se, že je v bezvědomí. Když na místo dorazili strážníci, našli muže stále ležícího na zemi. Pak si ale sundal svou pásku a odmítl s policisty případ rozebírat. Ti podle médií mimo jiné uvedli, že je nikdo ohledně incidentu nekontaktoval.

Antifa (skupina antifašistů) je známá tím, že občas využívá násilí při konfrontaci s neonacisty a jinými rasistickými skupinami. V nedávné minulosti bylo hnutí v centru pozornosti, když americký prezident Donald Trump obvinil Antifu z toho, že je „velmi, velmi násilnická“. Podívejte se na video a udělejte si obrázek sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také