návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Týpek napadl mačetou zloděje, kteří mu chtěli vykrást dům. Záběry jeho šíleného činu nyní dobývají internet!

Záběry hrdinství, které dobývají internet.
Vydáno: 19.06.2017
Muž napadl lupiče svou mačetou.
Muž napadl lupiče svou mačetou. Autor: YouTube.com/Sarasota Sheriff's Office
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bizarní situace se stala na americké Floridě. Muž zde se svou rodinou seděl na terase svého domu, když v tom k nim přiběhla trojice ozbrojených a namaskovaných mužů, jež je chtěla vykrást. Většina lidí by je okamžitě poslechla a lehla si na zem, popřípadě by se snažili zavolat policii. Majitel domu byl ovšem jiného ražení. Okamžitě vběhl do domu, kde si na zloděje vzal svojí nabroušenou mačetu!

Záběry rány blesku.

VIDEO: Týpek živě streamoval, jak o vlásek unikl ráně blesku. Jeho děsivé záběry nyní dobývají internet

Když pak naštvaný muž na lupiče naběhl, útočníci se nestačili divit. Následovala bizarní honička po terase, při níž muž se synem, který si mezitím sehnal hokejku, zlikvidovali útočníka s brokovnicí. Dalším dvěma se sice podařilo utéci, policie je ovšem díky hrdinovu popisu brzy vypátrala. A s nimi zatkla v autě ještě další dva kumpány.

Neznámý muž, který se zkrátka jen rozhodl bránit svou rodinu a dům, je pak mnohými oslavován jako hrdina. Někteří ale zase naopak tvrdí, že svým činem až příliš riskoval. Ať je to jak chce, jeho boj proti zlodějům nyní díky šikovně schované bezpečnostní kameře dobývá internet.

VIDEO: Muž napadl lupiče svou mačetou.

Muž spadl ze skály.

Šílené záběry, které děsí internet! Muž spadl ze skály, když si chtěl udělat dokonalou fotku. Co se mu stalo?

Hrdina z Londýna

GALERIE: Svět obdivuje hrdinu z Londýna! Tento muž se sám postavil třem ozbrojeným teroristům, přitom je fotbalový chuligán!

Článek je zařazen v: zloději , záběry , mačeta