Muž napadl lupiče svou mačetou.
Autor: YouTube.com/Sarasota Sheriff's Office Muž napadl lupiče svou mačetou.

VIDEO: Týpek napadl mačetou zloděje, kteří mu chtěli vykrást dům. Záběry jeho šíleného činu nyní dobývají internet!

Publikováno: 19.06.2017
Záběry hrdinství, které dobývají internet.

reklama

Bizarní situace se stala na americké Floridě. Muž zde se svou rodinou seděl na terase svého domu, když v tom k nim přiběhla trojice ozbrojených a namaskovaných mužů, jež je chtěla vykrást. Většina lidí by je okamžitě poslechla a lehla si na zem, popřípadě by se snažili zavolat policii. Majitel domu byl ovšem jiného ražení. Okamžitě vběhl do domu, kde si na zloděje vzal svojí nabroušenou mačetu!

Záběry rány blesku.

VIDEO: Týpek živě streamoval, jak o vlásek unikl ráně blesku. Jeho děsivé záběry nyní dobývají internet

Když pak naštvaný muž na lupiče naběhl, útočníci se nestačili divit. Následovala bizarní honička po terase, při níž muž se synem, který si mezitím sehnal hokejku, zlikvidovali útočníka s brokovnicí. Dalším dvěma se sice podařilo utéci, policie je ovšem díky hrdinovu popisu brzy vypátrala. A s nimi zatkla v autě ještě další dva kumpány.

Neznámý muž, který se zkrátka jen rozhodl bránit svou rodinu a dům, je pak mnohými oslavován jako hrdina. Někteří ale zase naopak tvrdí, že svým činem až příliš riskoval. Ať je to jak chce, jeho boj proti zlodějům nyní díky šikovně schované bezpečnostní kameře dobývá internet.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Muž napadl lupiče svou mačetou.

Muž spadl ze skály.

Šílené záběry, které děsí internet! Muž spadl ze skály, když si chtěl udělat dokonalou fotku. Co se mu stalo?

Hrdina z Londýna

GALERIE: Svět obdivuje hrdinu z Londýna! Tento muž se sám postavil třem ozbrojeným teroristům, přitom je fotbalový chuligán!

reklama