Extrém

1. května 2017 12:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek poslal na svou holku sexy trenéra, aby otestoval její věrnost. Výsledek ho totálně šokoval

Je tohle podle vás prací osobního trenéra, nebo už je to na hranici nevěry?

Do youtuberského pořadu To Catch A Cheater, v němž lidé testují nepochopitelně věrnost svých protějšků, se přihlásil další blázen. Kluk chtěl zjistit, zda jeho dívka odolá pohlednému osobnímu trenérovi, který jí v posilovně nabídne pár rad při cvičení. I když se týpek tvářil vůči své dívce zpočátku velmi sebevědomě, nyní svého kroku asi dost lituje.

Trenér totiž podle plánu s holkou flirtuje a dotýká se jí na například na zadečku. Na tom by ještě během cvičení nebylo nic špatného. Dívka si ale jeho dotyky podle výrazů možná užívá mnohem více, než by měla. Když se jí pak trenér zeptá, zda s někým chodí, tak žena svého přítele prakticky zapře a řekne, že je to komplikované. Od namakaného černocha si nakonec vezme telefonní číslo a slíbí si, že se budou coby fitness trenér a klientka i nadále scházet.

Kluk sice nemůže zpočátku skousnout, že přítelkyně zapřela jejich dvouletý vztah, nakonec se jí ale rozhodne odpustit a dát jí ještě šanci. Nevadil mu ani fakt, že se jeho partnerka bude s trenérem i nadále scházet. Pohár trpělivosti ale nakonec přece jen přetekl. Moderátor mu totiž nakonec ukázal odvážné fotky, které poté holka trenérovi začala posílat. To už bylo pro kluka poslední kapkou a oznámil, že mezi nimi je konec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také