Extrém

17. prosince 2016 12:10

Tereza Javorová

VIDEO: Týpek se brutálně pomstil muži, který mu dodávkou zablokoval příjezdovou cestu. Takhle ho mučil dlouhých 6 hodin!

Jste pomstychtiví? Nebo odplatu neřešíte s tím, že boží mlýny melou pomalu ale jistě? V tomto případě se však internet rozdělil na dva tábory. Muž se totiž krutě pomstil řidičovi, který mu ignorantsky zablokoval příjezdovou cestu. Někteří s jeho odplatou však nesouhlasí!

Parkování je snad jeden z největších problémů každého města, tedy až po segwayi a smradlavé hromadné dopravě v létě. A není lehké nepropadnout zoufalství, když zrovna nemůžete najít parkovací místo a hodiny kroužíte kolem jednoho bloku.

Tento muž však s parkovním problém neměl. Až do té chvíle, než mu neznámý ignoratský řidič zablokoval velkou modrou dodávkou jeho příjezdovou cestu. Muže to velmi naštvalo. Byl tak naprosto odříznutý a nemohl vyjet ze svého domu.

Když přišel k dodávce, aby řidiči vynadal, nenašel ho tam. Všiml si však, že nechal v zapalování klíčky. Muž se rozhodl během vteřiny. Klíčky vzal a šel si sednout do kavárny naproti. Během dvou hodin, kdy popíjel kávu, se bavil tím, že sledoval zoufalého řidiče, který se zrovna vrátil ke své dodávce jak hledá klíčky. Dokonce mu auto na dálku několikrát odemknul a zase zamknul. Takhle ho mučil dlouhých šest hodin!

Nakonec mu klíče přece jen vrátil a byl spokojený, že místo pokuty, kterou by řidič dostal od policistů, kdyby je na něj muž zavolal, ho pořádně vytrestal. Co si o tom myslíte vy? Přijde vám to jako správný postup?

Podívejte se do galerie na ty nejtrapnější fotky všech dob!

Sdílejte článek

Přečtěte si také