Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Týpek se vyspal s 1000 aut! Svou zvrhlou lásku vysvětluje tímhle šíleným důvodem! Jak to dělá?

Když ho miluješ, není co řešit.
Vydáno: 15.12.2017, redakce
I takhle může vypadat zakázaná láska

Ano, pár bizarních případů lidí, kteří svou lásku projevovali jinak, než jak jsme na to ve společnosti zvyklí, už jsme tu za ty roky pár měli. Snad nikdy to ale nebylo tak postavené na hlavu, jako v případě následujícího pána.atočil vlastní seriál plný divokého sexu a násilí! Podívejte, jak v něm souloží se sexy modelkami.

Edward Smith je totiž přiznaný mechanofil. Co to přesně znamená, ptáte se? Že ho sexuálně přitahují vozy. Zkrátka zatímco normální člověk jde po ulici a za krásným Porsche se pouze otočí, mechanofil v noci auto tajně vystopuje a pak se s ním „vyspí“.

Edward naštěstí není úplný vyvrhel. Svoji lásku utěšuje zcela legálně. Jeho případ je tak extrémní pouze tím, že už měl sexuální styk s více jak tisícovkou vozů. Ano, čtete správně. Na jeho příběh se teď můžete podívat v tomhle videu:

Čeho se vědci bojí?

ODHALENO: Vědci tvrdí, že konec světa je blíž, než se původně čekalo. Jaká katastrofa nakonec pohltí lidstvo?

Je Dan Bilzerian podvodník?

GALERIE: Dan Bilzerian na dně! Týpek odhalil, že jeho luxusní život je obří lež! Proč možná o všechno přijde?

Reklama
Článek je zařazen v: láska, auta, mechanofil, zvrhlík, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama