Extrém

22. února 2017 11:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tyto šokující záběry prý dokazují existenci UFO! Vážně proletěla okolo stíhačky mimozemská loď?

Tyto záběry zvedly všechny internetové konspirátory ze židlí! Vážně se jedná o UFO?

Záhadná situace se stala během letu indického letadla nad Německem. Letoun totiž z neznámých důvodů přišel o rádiový kontakt se zemí. K letadlu proto byly vyslány dvě stíhačky, aby zajistily bezpečnost letadla a doprovodily ho za hranice. Celou událost pak sledoval další britský letoun, který v tu chvíli letěl nad nimi a celou situaci natáčel. Během celé akce se ovšem na videu objevilo cosi nečekaného.

V čase 1.30 totiž prolétne okolo letadel neznámý a sotva zřetelný objekt. Záběrů se pak ihned chytly všemožní internetoví teoretici, kteří záznam ihned označili za důkaz o existenci UFO. O nic jiného než o vesmírné plavidlo se prý jednat nemohlo. Vysvětlovalo by to podle nich také záhadné vypadnutí rádiové komunikace indického letadla, již se prý později podařilo opět zprovoznit.

Co naplat, že důvod byl podle všeho mnohem prostší a nejspíš se jednalo o stín či odraz jiného letadla, které zrovna letělo nad nimi. Lidé věřící na existenci mimozemšťanů jsou přesvědčeni o opaku a na internetu rozjíždějí cirkus všemožných teorií. Co si o nich myslíte vy?

Na údajně šokující záběry UFO se můžete v 1.30 podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také