návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Udělej si sám! Týpek vynalezl masturbační stroj, díky kterému už k sexu nepotřebujete holku! Je tohle sexuální revoluce?

Jste strašně dlouho sami a bojíte se vyjít mezi lidi? Tak to je následující šílený vynález určen možná právě pro vás! A možná taky ne.
Vydáno: 07.03.2018
Masturbační stroj
Masturbační stroj Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všichni víme, že Japonsko je země opravdu neomezených možností, v níž je možné opravdu všechno. Tento bizár už bychom ale nečekali snad ani tam. Japonský “kutil“ vystupující na internetu pod přezdívkou mossspirit totiž nyní přišel s vynálezem jménem V1, jenž je sexuální revolucí pro všechny osamělé pány, kteří si neumí najít holku!

Jedná se totiž o sebeuspokojovací zařízení obsahující umělou vaginu, virtuální realitu s anime pornem a zejména masturbační stroj, do něho vložíte právě onu vaginu a on všechnu práci udělá za vás! Že je to šílené, a tak trochu nechutné? Ano, máte pravdu. A klasicky bizarní japonské video tomu nasazuje korunu. Ne, tohle na sexuální revoluci pro samotáře opravdu nevypadá. Takže si radši konečně najděte tu holku.

Sex pro lenochy.

VIDEO 18+: Tenhle stroj to odsouloží za vás! Díky hydraulickému vynálezu můžete mít sex, i když jste totálně unavení a líní!

Nejlepší polohy na masturbaci

ODHALENO: 6 masturbačních poloh, které ženám zajistí orgasmus lepší než při sexu. Dámy, znáte je všechny?

Článek je zařazen v: masturbační stroj , bizár , japonské vynálezy , vynález , Sex