Extrém

7. března 2018 16:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Udělej si sám! Týpek vynalezl masturbační stroj, díky kterému už k sexu nepotřebujete holku! Je tohle sexuální revoluce?

Jste strašně dlouho sami a bojíte se vyjít mezi lidi? Tak to je následující šílený vynález určen možná právě pro vás! A možná taky ne.

Všichni víme, že Japonsko je země opravdu neomezených možností, v níž je možné opravdu všechno. Tento bizár už bychom ale nečekali snad ani tam. Japonský “kutil“ vystupující na internetu pod přezdívkou mossspirit totiž nyní přišel s vynálezem jménem V1, jenž je sexuální revolucí pro všechny osamělé pány, kteří si neumí najít holku!

Jedná se totiž o sebeuspokojovací zařízení obsahující umělou vaginu, virtuální realitu s anime pornem a zejména masturbační stroj, do něho vložíte právě onu vaginu a on všechnu práci udělá za vás! Že je to šílené, a tak trochu nechutné? Ano, máte pravdu. A klasicky bizarní japonské video tomu nasazuje korunu. Ne, tohle na sexuální revoluci pro samotáře opravdu nevypadá. Takže si radši konečně najděte tu holku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také