ODHALENO: 6 masturbačních poloh, které ženám zajistí orgasmus lepší než při sexu. Dámy, znáte je všechny?

Až tyhle polohy vyzkoušíte, nebudete už chtít dělat nic jiného.

V roce 2014 internetový server BuzzFeed provedl výzkum, který odhalil, že 87 procent žen se oddává masturbaci. To rozhodně není žádné velké překvapení, všichni víme, že se téhle činnosti věnuje většina žen, protože je zdravá, zatraceně dobrá, zábavná a hlavně skutečně může oživit jejich sexuální život. Doktorka Jessica O'Reilly, odbornice na problematiku, říká, že ženy, které pravidelně masturbují, spíše dosáhnou orgasmu v partnerském sexu. Toto zjištění podle ní souvisí s větší sebejistotou a lepšími znalostmi svého těla. Dodává navíc, že experimentováním s různými pozicemi mohou ženy objevit nové způsoby, jak dosáhnout orgasmu, a vyvarovat se tak sexuální rutině, která hrozí při opakování stále stejných pozic. Proto pro vás, dámy, máme 6 způsobu, jak se vyhnout monotónnosti a zavést do vašich intimních chvilek o samotě řádnou dávku kreativity.

1. Na kopci

Začněte tak, že si lehnete na břicho a boky si podložte jedním nebo dvěma polštáři. Pak použijte ruce, sexuální pomůcku nebo obojí tak, aby byly těsně mezi vaším tělem a polštářem. Polštáře vám nadzvednou boky, což vám přinese úplně nové pocity. Při této poloze dochází také k napětí ve svalech na nohou, což taky může způsobit úplně jiné pocity, než jste dosud při masturbaci poznaly.

2. Otevřená židle

Posaďte se na židli, která nemá opěrátka na ruce. Zaklesněte se chodidly a kotníky kolem nohou židle a nechte roztažené nohy. Tato poloha vám poskytuje mnohem lepší přístup k vagině, a jakmile vyvrcholíte, můžete se zapřít svýma nohama o nohy židle. Pokud poodhalíte více částí vaší vulvy, zažijete úplně nové, možná dokonce i mnohem intenzivnější pocity než obvykle.

3. Holení nohou

Když budete ve sprše, postavte se jednou nohou na okraj vany či ji zapřete o stěnu sprchového koutu. To vám umožní zcela otevřený přístup k vagině. Použijte prsty, proud vody ze sprchy, voděodolný vibrátor nebo vystřídejte všechny tři možnosti, abyste zaručeně dosáhly orgasmu. Masturbace ve stoje je naprosto úžasný styl, který spousta žen ignoruje. Přitom vám nejen poskytne bezbariérový přístup k vagině, ale zároveň v tomto postoji lehce posilujete a tonujete svaly na nohou, protože musíte vynaložit větší sílu k tomu, abyste se udržely ve vertikální poloze. Naprsoto přirozeně takto navíc zpevňujete i svaly pánevního dna, což vám zajistí větší citlivost nervů ve vašich genitáliích, které vám dopřejí mnohem intenzivnější orgasmus.

4. Superstar na kolenou

Klekněte si na kolena na posteli nebo jiném měkkém a pohodlném povrchu, tělo nechte vzpřímené. Jemně rozevřete kolena do vzdálenosti, která vám vyhovuje. Jednou rukou se podepřete buď o postel, nebo o stěnu. Dráždění v této poloze můžete různě obměňovat – změňte úhel, použijte vibrátor k průniku nebo stimulujte klitoris – můžete tak objevit spoustu nových bodů, které vám způsobí netušenou extázi. A můžete experimentovat ještě více, například užitím svorek na bradavky, pokud si na to troufáte.

5. Osamocený had

Lehněte si na břicho a tlačte vaši pubickou kost a klitoris proti ruce nebo vibrátoru pod vámi mezi nohama. Hmotnost vašeho těla zajistí extra tření vašeho klitorisu a pohyby dopředu a dozadu jen umocní nezapomenutelné vzrušení.

6. Na kolenou na koni

Klekněte si koleny na podlahu nebo na postel a široce je roztáhněte. V této pozici stlačte svými genitáliemi vibrátor, polštář, ruku nebo jakýkoliv pevný předmět, který vás napadne, a rajtujte na něm jako na koni (jako kdyby pod vámi byl váš partner). Můžete pohybovat pánví dopředu dozadu nebo kroužit boky, záleží jen na tom, co preferujete. V této poloze dochází k zvýšenému průtoku krve do pánevní oblasti, což pomáhá jak vzrušení, tak k zintenzivnění zážitku při orgasmu.

Sdílejte článek
Štítky Ženy orgasmus masturbace

Přečtěte si také