Extrém

3. února 2018 12:18

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Takhle masturbují lidé podle znamení! Kdo to dělá nejvíc a co je vzrušuje?

Znamení, která masturbují nejvíc.

Masturbace znamená, že se máte rádi. Ale jistěže, dopřáváte si totiž hezkou chvilku, která je nejen zdravá pro tělo i duši, ale zároveň pomáhá uvolnit od stresu každodenního života. Masturbace je zkrátka super věc a kdo ji ještě nezkusil (pochybujeme, že tu někdo takový je), ten by to měl ihned napravit.

S masturbací je ale kupodivu spjatá taky astrologie. Jsou totiž znamení, která masturbují méně, a pak jsou znamení, která naopak masturbují až moc. Kdo je kdo, a co je přitom vzrušuje? To zjistíte na následujících řádcích:

via GIPHY

Beran

Velcí milovníci masturbace. Nejradši mají vibrátory a erotické chvilky si dopřávají s partnerem, ale klidně i bez něj.

Býk

Pokud netušíte, co vlastně dělají ve svém volném čase, pak je to proto, že polovinu svého života zasvěcují masturbaci. Hezky o samotě. Jo, nemůžou se jí nabažit.

Blíženci

Tihle lidé jsou tak trochu blázni. Raději by totiž masturbovali, než měli s někým sex. Sami jsou si nejlepším partnerem.

Rak

Raci nepovažují masturbaci za pouhou činnost, pro ně je to umění. Vyhrazují si na to celé dny, v posteli tráví hodiny a pak se vymlouvají, že to bylo kvůli „vědě“.

Lev

Masturbace je pro ně zábava. Zároveň jsou dost odvážní, klidně by vás pozvali, abyste se na ně přitom dívali. Až tak se jim to líbí.

Panna

Preferují sex s další osobou. Masturbace je pro ně krok zpátky, to ale neznamená, že se jí vyhýbají.

Váhy

Jsou extrémně šťastné, kdykoliv se můžou na chvíli vypařit a užít si příjemné sexuální chvilky sami se sebou.

Štír

Vlastně by se dalo říct, že masturbaci vynalezli. Jsou v ní nejlepší, a pokud by se v ní soutěžilo na Olympiádě, nenašli byste větší favority.

Střelec

Kdyby to bylo na nich, měli by sex už jen sami se sebou. Pro Střelce je největším potěšením už jen to, že můžou sami sebe potěšit.

Kozoroh

Největší lháři ze všech. Budou vám tvrdit, že nemasturbují. Ale masturbují. A masturbují hodně.

Vodnář

Další profesionálové. Jejich největší výhodou je bohatá fantazie. Vlastně ani nepotřebují porno, stačí zavřít oči.

Ryby

Z nějakého důvodu jediné znamení, které po masturbaci pláče. Je to pro ně tak smutný zážitek, že si nemohou pomoci. Chudáčci.

via GIPHY

Sdílejte článek
Štítky Olympijské hry Sex zvěrokruh masturbace sex znamení zdraví

Přečtěte si také