Holky, takhle sbalíte chlapa podle znamení zvěrokruhu! Čím nejvíce vzrušíte Berana nebo Lva?

Chtěli byste něčím zabodovat u svého vysněného kluka a nevíte, jak na to? Může vám v tom pomoci horoskop!

Hvězdy nikdy nelžou a horoskop nám o člověku díky jeho znamení dokáže říci mnohé. U mužů je to pak třeba i to, co má rád na holkách a čemu opravdu nikdy neodolá. Co ho vzruší či co má rád při seznamování. Znamení vašeho partnera také dokáže poradit v tom, jak na na něj. A to jsou věci, které mohou holky během flirtování či balení svého muže snů jednoduše použít. Teď se totiž dozvíte, jaké triky na jednotlivá znamení platí. A díky čemu ho možná brzy dostanete i do postele.

Kozoroh: Sice se mu líbí (jak jinak) hezké ženy, ale nepotrpí si na příliš sexy vyzývavost. Zaujmete ho elegantním oblečením a sebevědomím. Musí vědět, že se o sebe případně dokážete postarat a nebudete na něm nijak závislá, ani finančně. Nejlepší je se s ním nejdřív jen skamarádit a postupně se sbližovat.

Vodnář: S ním to nebude žádná rychlovka. Obrňte se trpělivostí a vytrvalostí. Musíte mít oslnivé charisma a být silná osobnost. Jedině tak ho zaujmete. Projevte zájem o jeho koníčky a dejte mu najevo respekt a úctu. Potřebuje pochvalu a ženu, která k němu vzhlíží.

Ryby: Je velmi citlivý a bojí se odmítnutí a zklamání. Dejte mu najevo, že o něj máte opravdu zájem a uvidíte, že po pár zatím opatrných manévrech vám nakonec podlehne. Chce se však o vás starat, chránit vás a pomáhat vám. Alespoň někdy tedy předstírejte ženu v nesnázích, tím ho dostanete.

Beran: Miluje boj a musí mít pocit, že si ulovil on vás a ne vy jeho. Udělejte ze sebe tu nejcennější kořist, která mu sice nahodí udičku, ale pak bude dlouho odolávat. Dejte najevo, že jste dokonalá milenka.

Býk: Má rád ženy oblejších tvarů, které jsou sexy a elegantní zároveň. Musí z nich vyzařovat smyslnost, ale i domácí pohoda. Měly by umět vařit, a pokud mají rády umění, muž jim okamžitě klečí u nohou. Vezměte ho na výstavu a pak mu něco dobrého uvařte. Neodolá vám ani jídlu.

Blíženci: Oceňuje odvahu a kreativitu. Nemá rád úzkoprsé a bojácné ženy, co nikdy nevyzkoušejí nic nového. Oslňte ho svojí originalitou a naplánujte nevšední výlet. Zažijete dobrodružství, které může skončit v posteli.

Rak: Působí chladně, ale to je omyl. Ve skutečnosti je velmi vášnivý. Musíte ale udělat první krok a zaujmout ho. Bude se cítit jistěji, pokud ho brzy seznámíte s rodinou. Pak se vám lépe otevře.

Lev: Potřebuje sebejistou partnerku, která ho dokáže překvapit. Musí ho chválit, milovat, obdivovat a masírovat mu ego. Zároveň by to však neměla být žádná chudinka. Rád se s ní bude ukazovat a pyšnit. Zařiďte se podle toho!

Panna: Sází na inteligenci ženy, která by měla být i krásná. To je pro něj vražedná kombinace, která ho nesmírně přitahuje. Bude sice trochu žárlivý, ale o to více o vás bude pečovat. Ve vyznávání citů je však opatrný, tak se tím ze začátku nenechte zmást.

Váhy: Tady je to celkem jednoduché. Stačí, když jsme milá, usměvavá a hezká. Zkuste se chovat trochu bezradně, probudíte v něm ochranitelský instinkt. Má rád romantiku, tak toho využijte.

Štír: I když miluje sexy a svůdné ženy, nakonec zůstane s nevýraznou holkou, která mu dá životní jistotu. U ní by ale mělo platit to, že tichá voda břehy mele. A měla by to dokázat hlavně v posteli! Tam pro Štíra neexistuje žádné tabu a chce vyzkoušet vše.

Střelec: Získáte si ho celkem snadno, protože rád zkouší nové a neokoukané věci (i ženy). Horší bude si ho udržet. Důležité je, aby z vás byla cítit pozitivní energie a veselost, aby měl důvod se k vám vracet. Musíte být i skvělá kamarádka, aby se u vás cítil lépe než s kteroukoliv jinou.


Přečtěte si také