ODHALENO: Jaké fetiše mají nejraději jednotlivá znamení zvěrokruhu? Panny milují pouta a roubík, Váhy zase…

Nevíte, jakou prasečinku zkusit se svým partnerem v posteli? Horoskop vám napoví víc, než byste tušili.

Nalhávejte si, co chcete, ale každý z nás má v posteli slabost pro nějakou tu sprosťárnu či fetiš, který rád praktikuje. Nebo by ho chtěl naopak velmi rád vyzkoušet. Někdo rád praktikuje tvrdý sex s pouty, jiní zase divočinu na neobvyklých místech. Že byste rádi věděl, jakým fetišem potěšit svého partnera? Stačí se řídit horoskopem, z něhož se dá snadno vyčíst, jakým experimentem svůj protějšek opravdu potěšíte.

Beran – Berani milují dominanci. Fetiš v podobě zuřivého sexu plného vášně a energie jim zajistí hlubší, lepší a mnohem živelnější fyzické spojení. Raději si ale předem stanovte hranice. Jak se Beran jednou rozvášní, často není cesty zpět.

Býk – Býci si postelové hrátky rádi okoření i nějakou tou pochoutkou. Vyzkoušejte šlehačku, čokoládu nebo jahody.

Blíženec – Ti rádi zapojí k sexu vibrátor či jiné sexuální pomůcky. Potěšíte je ale také orálním sexem či sprostými řečmi.

Rak – Vyložení romantici, pro něž žádný tvrdý sex opravdu není. Více je potěší smyslné dotyky a hlazení bříška. Potrpí si však hraním na různé role, třeba na doktora se sestřičkou.

Lev – Milují flirtování, škrábání, kousání nebo škádlení. Vyloženě pak milují sex na pláži.

Panna – Že jsou Panny podle horoskopu stydlivky? V posteli to opravdu neplatí! Upřednostňují submisivní postavení, jejich skrytou vášní je bondáž, hraní rolí, používání roubíků a pout. Ženy v tomto znamení se nechají svázat velmi rády.

Váha – Milují experimentování a obzvláště pak zadečky. Jejich skrytou vášní je proto anální sex, plácání na holou a cokoliv dalšího, co má něco společného s pozadím.

Štír – Nacházejí potěšení v sexu na veřejnosti, obzvláště v zaparkovaných autech, kabinkách v obchodě nebo temných uličkách. Milují totiž vzrušení, které jim tento fetiš nabízí. To samé platí i o sexu ve vodě.

Střelec – Také Střelci jsou rádi dominantní. Přiškrcení, plácání přes zadek a kousání je dokážou nažhavit jako nic jiného.

Kozoroh – Někdy si dávají na čas chvilku to trvá, než se v posteli opravdu rozvášní. Jsou rádi dominantní a upřednostňují starší muže či ženy.

Vodnář – Lidé narození ve znamení vodnáře jsou zaměření na hlasy. Proto je dokáže rozpálit sex po telefonu.

Ryba – Pro Ryby jsou běžným fetišem nohy. Jsou ale také slušní lenoši a většinou je to jejich partner, kdo při sexu vykoná většinu práce.


Přečtěte si také