ODHALENO: Jakým znamením horoskopu to nejlíp klape v posteli? Zažijete nejlepší sex se Lvem, nebo Býkem?

Horoskop toho o vás vypoví opravdu mnohé. Třeba i s jakým znamením si nejvíce užijete v posteli.

Najít ideální sexuálního partnera je pro některé z nás prakticky nadlidský výkon a mnozí ho možná ani nikdy nenajdou. Přitom stačí řídit se astrologií a horoskopem! Právě podle vašeho znamení a vzájemnou synergií mezi nimi můžete přijít na to, jak svůj protějšek dostat, nebo s kým zažijete ten nejžhavější sex. Zde se pak dočtete, které páry jsou na tom vůbec nejlépe.

Váhy + Lev – Jak se říká, protiklady se přitahují. Zatímco Lev srší sebevědomím a je v posteli vášnivý, Váhy jsou v posteli klidnější. A právě tím dokážou divokého Lva správně zkrotit a stát se při sexu jeho dokonalým “parťákem“. Navíc se jeho požadavkům někdy dokážou správným způsobem přizpůsobit.

Váhy + Blíženci – Blíženci jsou v posteli prakticky stejně harmoničtí jako Váhy, jen mají touhu po sexuálních dobrodružstvích. Ve vztahu pak mohou mít tato znamení tu správnou míru klidu a porozumění.

Beran + Vodnář – Obě znamení mají dost energie a zvídavosti na to, aby pečlivě zkoumaly požadavky a touhy toho druhého. To zajišťuje nejen vzrušující rande, ale zejména hodně žhavé sexuální hrátky plné experimentů. Rádi zkoušejí nové věci. Dokonce i ty, na které se ostatní znamení neodváží.

Beran + Ryby – Ryby jsou impulzivní a žijí okamžikem, což se ostatně projevuje i během sexu. Beran je zase prakticky neustále nadržený a chce sex prakticky každý den. Ideální dvojice ne?

Lev + Střelec – Obě znamení jsou spontánní a dokážou si užívat život plnými doušky. A to samozřejmě i v posteli. Mají mezi sebou obrovskou vášeň, kterou jen tak něco nepřekoná.

Blíženci + Vodnář – S Blíženci se člověk v posteli nikdy nenudí, rádi přicházejí s novými nápady. S Vodnáři se pak perfektně doplňují. Umí být ovšem dohromady také citliví a romantičtí.


Přečtěte si také