ODHALENO: Pánové, tahle lež vám zaručí v posteli ten nejžhavější sex! Co musíte dnes večer říct své holce?

Nebojte, zase tak velká tragédie to není. A oba vás dostane až do sexuálního nebe.

Když je člověk ve vztahu, většinou už po čase ví, co jeho partner v posteli vyžaduje, a že váš sex bude stát za to. Jenže po čase může nastat rutina a nuda neustále se opakujících poloh. Prostě už to přestane být tak žhavé a vášnivé. A to je ten nejlepší čas začít s nějakými sexuálními experimenty, jež váš sexuální život pořádně okoření. Chcete ji svázat, zkusit trojku či anál? Zkuste se jí zeptat, možná právě to vám zlepší váš sexuální život. Jenže právě v tom spočívá problém.

Podle různých průzkumů vyšlo najevo, že většina chlapů se stále bojí zeptat své drahé polovičky na její sexuální fantazie nebo jí sdělit ty své. Někteří muži se podle doktorky Kristen Mark bojí, že se tím holce až příliš odhalí. Někteří se pak obávají, že svou partnerku výčtem svých sexuálních fantazií vyplaší, či dokonce znechutí. Na to má doktorka ale jednoduché řešení. Stačí jí říct tuto jednoduchou lež a máte k sexuálnímu dobrodružství a žhavému sexu blíže, než kdy dřív!

Stačí své drahé polovičce zalhat, že jste měli v noci zcela nečekaný sexuální sen, do něhož si doplníte právě vaši vytouženou sexuální aktivitu. Pak už zbývají dvě možnosti. Tou první je, že se na vás holka znechuceně podívá a vy celou situaci zahrajete do outu tím, že vás by to stejně také nebralo. Nebo vám naopak řekne, že by tuto praktiku ráda vyzkoušela a máte vyhráno!

A právě druhá možnost je podle sexuální terapeutky Kristen Mark pravděpodobnější. Je tu totiž velká šance, že probudíte její zvědavost a ona vám zároveň začne říkat o jejích fantaziích. Následný sex pak bude tím nejžhavějším splněným snem, jaký si dokážete představit. Tak to koukejte zkusit. Zase tak velká lež to přece jen není.

Sdílejte článek

Přečtěte si také