ODHALENO: 5 největších chyb, které dělají ženy v posteli. Holky, tohle k sexu vážně nepatří!

Možná si myslíte, že jste postelová bohyně a žádný chlap vám neodolá. Pravda ovšem může být zcela jiná. Jak to poznáte?

Článků o tom, jaké chyby dělají muži v posteli a nepřivedou tak holku k orgasmu, je plný internet. Přitom ani ženy nejsou v sexu automaticky přebornice a často dělají chyby, kterými lezou mužům opravdu na nervy. A právě kvůli těmto chybám je často v posteli místo vášnivého sexu spíše rutinní nuda. Jak se jí vyhnout a stát se postelovou bohyní? Stačí přestat dělat pět následujících věcí.

Ležíte jak prkno – Po přemlouvání jste svolila k milování, tak ať se partner snaží. Jenže takhle to bohužel v praxi nefunguje. Pokud chcete, aby vás předcházela vaše skvělá sexuální pověst, tak se začněte trochu snažit! Neležte jak žehlicí prkno a začněte hezky střídat polohy či vrtět svým zadečkem!

Nechcete mu poskytnout orální sex – Do orálního sexu vás musí chlap přemlouvat a někdy k němu svolíte jen proto, že vám předtím poskytl orál on. I přesto se však moc nesnažíte a příliš nezapojujete svůj jazýček. To se ale musí změnit!

Neřeknete si, jak to máte ráda – Ne, chlap vážně neumí číst myšlenky a přijít na to, na co máte chuť. Každá žena je jinak citlivá a co muži fungovalo u jedné, nemusí fungovat u druhé. Řekněte si, jak a co chcete. On bude jedině rád!

Jste celou dobu ticho – Ani na vteřinu hlasitě nevzdychnete vzrušením nebo neřeknete, jak se vám to líbí. O rajcovním sténání jste zkrátka asi vůbec neslyšela a svou nečinností byste dokázala nejednoho chlapa uspat.

Nejste iniciativní – Pořád jenom čekáte, co udělá váš partner. Převezměte už sakra někdy iniciativu a překvapte ho nějakým sexuálním překvápkem!

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy orální sex chyby sex

Přečtěte si také