ODHALENO: Tohle je věk, ve kterém zažijí muži i ženy nejlepší sex! Nepropásli jste ho?

Myslíte si, že máte svá nejlepší sexuální léta už za sebou? Tak to se možná pletete.

Mnoho lidí si myslí, že svůj sexuální vrchol zažijí mezi 20 až 30 lety. Ostatně, i některé studie naznačují, že většina chlapů má tu největší výkonnost po dvacítce a ženy si naopak začínají postelové hrátky nejvíce užívat po třicítce. Jenže pravda může být ještě někde jinde! Podle nedávné studie internetových stránek Happify totiž mají obě pohlaví ten nejlepší sex ještě o trošku později. A to v 46 letech!

Udělali zde totiž výzkum mezi tisícovkami padesátníků a šedesátníků, kterých se zeptali, v jakém věku si nejvíce užívali sex. A valná většina z nich odpověděla, že mezi 40 a 50 lety. A většina z nich pak právě řekla i konkrétní věk, tedy ono magické číslo 46 let.

Toto tvrzení pak podporuje i nedávná studie Univerzity v Minnesotě. Ta přišla na základně svého badání s tvrzením, že sex zraje vlastně jako dobré víno či whisky. Prostě v čím pozdějším věku sex máte, tím je lepší. A těsně před padesátkou je pak podle této studie nejlepší. Jaké je tedy hlavní ponaučení z těchto studií? Že se ještě máme prostě na co těšit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také