Sex a vztahy

12. listopadu 2018 16:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle jsou tajné sexuální touhy podle znamení zvěrokruhu! Štíři chtějí divošku, Býci touží po…

Věci, které byste chtěli zažít v posteli, ale stydíte se o ně říci.

Jak už všichni dobře víme, z horoskopu se dá o nás vyčíst ledacos. Zejména z toho sexuálního pak můžeme přijít na to, co mají jednotlivá znamení zvěrokruhu v posteli ráda. A také se zde dozvíte, po čem při sexuálních hrátkách tajně touží. Jen se to možná bojí někomu říci. Chcete tedy vašemu protějšku splnit tajné sexuální přání, o němž ale sám příliš nemluví? Řiďte se tímto sexuálním horoskopem!

Beran – Při sexu by rád používal pouta, pásky, šátky. Chce druhého ovládat, ale zároveň být někdy tím ovládaným a připoutaným!

Býk – Miluje kombinaci něhy a drsného zacházení. Dožene ho k šílenství, když po dlouhé romantické předehře vytáhnete třeba bičík.

Blíženci – Vzrušuje ho, když neví, co přijde. Když mu tedy zavážete oči, navnadíte ho víc než čímkoliv jiným.

Rak – Je to velmi vášnivé znamení, které nepohrdne ani kůží či latexem!

Lev – Připravte si ovoce, šlehačku a tekutou čokoládu. Lev pak s těmito ingrediencemi dokáže namíchat opravdu sexy koktejl! A také je hodně rychle dokáže slíznout.

Panna – U nich vedou vzrušující sexy kostýmky! Pořiďte si kostýmek policistky, zdravotní sestřičky (pánové by se měli převléci za sexy hasiče) a Panna bude štěstím bez sebe.

Váhy – Na první pohled to je váhavé a plaché znamení. Ale ve skutečnosti touží po dobrodružství, třeba v podobě trojky! A některým z nich je dokonce jedno, jaké pohlaví při ní bude převládat.

Štír – Miluje, když tichá voda břehy mele. Pokud se z nevýrazné slečny v posteli stane divoká šelma, která chce třeba naplácat, vzrušením se mu zatmí před očima!

Střelec – Nejvíc ho dostane sexy tanec a smyslné pohyby. Představuje si, co přijde po nich.

Kozoroh – Miluje extrémy, takže při sexu chce být buď absolutně submisivní, nebo bezvýhradně dominantní. Z každé role ale dokáže vytěžit maximum.

Vodnář – Potřebuje pochvalu a ženu, která k němu vzhlíží. Před sexem ho nejvíce navnadíte lichotkami a sexy spodním prádlem.

Ryby – Vzrušuje ho tetování, nejlíp to skryté. Když ho tedy necháte, aby vám každý milimetr těla důkladně prohledal, svého úkolu se zhostí se ctí a pečlivosti.


Přečtěte si také