Ideální místa na první rande podle znamení zvěrokruhu! Kde nejlépe sbalíte Berana nebo Pannu?

Chcete pozvat svého vysněného partnera na rande a nechcete to pokazit? Tak se řiďte podle horoskopu!

Už jste nejen u nás nejspíše četli mnoho článků, z nichž jste poznali, že podle astrologie se dá o vztazích, či dokonce o sexu vypovědět mnohé. Ostatně není náhodou, že právě podle horoskoupu existuje 12 základních druhů lásky. Stačí znát např. charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu, z níž můžete vyčíst opravdu hodně věcí. Třeba to, co na váš vysněný protějšek nejvíc zabere. A ze zvěrokruhu také zjistíte, kam pozvat svou vysněnou holku/kluka na ideální první rande.

Způsobů, jak pokazit vaše první oťukávání, je opravdu několik. Díky perfektně vybranému místu vaší první schůzky, které dokonale pasuje se znamením vašeho protějšku, ovšem budete mít z poloviny vyhráno. Pak už jen stačí nechovat se jako idiot.

Beran – Beran je člověkem aktivním a rád navíc dělá věci v páru. Pozvěte ho proto na nějakou sportovní aktivitu, jízdu na kole či na šlapadla. A pokud nebude hezky, můžete ho vzít např. na únikovou hru, paintball, bowling či jiné společně aktivity.

Býk – Potrpí si na klasiku, a to z jediného prostého důvodu. Býci totiž milují jídlo, a pokud ho na prvním rande nedostanou, nepotlačí své zklamání. Zároveň ovšem mají rádi překvapení. Místo klasické večeři v restauraci proto zvolte raději piknik, návštěvu food festivalu, a jestli patříte mezi odvážné, můžete mu hned uvařit sami.

Blíženci – Jsou vlastně přerostlými dětmi, kteří si rádi hrají a vzpomínají na svá dětská léta. Vezměte ho proto například na pouť, do aquaparku či herny plné starých videoher. Určitě to náležitě ocení.

Rak – Také oni rádi vzpomínají na dětství, ale zároveň milují sladké. Návštěvou již zmiňované poutě či zábavního parku, na němž si dáte společnou zmrzlinu či cukrovou vatu, určitě nic nezkazíte. Spíše naopak.

Lev – Jsou extroverti, kteří se rádi předvádějí a mají rádi společnost. A také showbyznys. Můžete ho proto vzít třeba do kina, ale raději vezme zavděk koncertem či diskotékou. Pokud ho ale chcete co nevíce překvapit, a to mají Lvi opravdu rádi, můžete ho vzít na karaoke či rovnou třeba na kurzy tance. Zkuste třeba takovou salsu.

Panna – Ty si na žádné akční první rande nepotrpí. Naopak mají rády soukromí, romantiku a hlavně nesnesou překvapení. Pozvěte ji proto třeba na společnou procházku v přírodě či po městě, kterou zakončíte v restauraci vaším oblíbeným drinkem či zkrátka jen posezením na lavičce v parku.

Váhy – Romantici, kteří si potrpí na klasiku. Vládne tedy u nich večeře, návštěva kina či třeba bowling. Rádi se ale nechávají překvapit, takže pokud pro ně chcete připravit něco netradičního, co bude naplňovat jejich romantické požadavky, bude každá Váha vyloženě nadšená.

Štír – V posteli jsou sice nejvíce vášniví, schůzky s nimi jsou ale jen pro ty nejotrlejší povahy. Štíři totiž milují extrémy a normální rande je nudí k smrti. Musíte je tedy vzít na něco extrémního, na co byste nejraději nikdy nešli. Např. na živou sex show, opuštěné místo, na kterém se odehrála vražda či noční hřbitov. Máte na to?

Střelec – Milují přírodu a zvířata. Vezměte je proto do parku, do zoo či útulku pro psy, kde potěšíte svou přítomností opuštěná zvířata.

Kozoroh – Jsou tak trochu snobové, kteří musí mít všechno co nejvíce luxusní a na co nejlepší úrovni. Pokud tedy chcete vzít Kozoroha na večeři, zapomeňte na vaši oblíbenou restauraci či KFC, ale naopak se připravte, že po tomto večeru se vám značně pročistí bankovní konto.

Vodnář – Jsou to intelektuálové, kteří však rozhodně nesedí doma a rádi svůj mozek jakkoliv zaměstnají. Vezměte je tedy např. do muzea, knihovny či planetária.

Ryby – Jsou to Ryby a ty samozřejmě milují vodu. Takže randíčkem na koupališti, v aquaparku či na pláži u rybníka rozhodně nic nepokazíte.


Přečtěte si také