Orgasmus podle horoskopu. 1
Autor: istock.com Orgasmus podle horoskopu. 1

ODHALENO: Jaký mají ženy orgasmus podle znamení zvěrokruhu? Panny jsou tiché, Berana slyší až sousedi

Publikováno: 26.10.2018
Každý si užívá sexuální vyvrcholení jinak. Jak si ho asi užívá vaše holka?

reklama

Všichni víme, že každý z nás prožívá orgasmus jinak. Někdo si nechává svůj vrchol rozkoše spíše pro sebe, jiný se zase nechá klidně unést vášní a křičí, jakoby ho na nože brali. Chcete vědět, jak se bude v posteli při orgasmu chovat vaše vyhlídnutá holka? K tomu vám může, jako vždy, pomoci sexuální horoskop. Ano, ze znamení zvěrokruhu se dá vyčíst i to, jak moc bude žena křičet během orgasmu. A my si myslíme, že to docela sedí.

Beran – To nejlepší si dáme hned na začátek. Berani jsou totiž podle horoskopu hotoví králové orgasmu. Jsou jako chodící a dýchající Kámasútra a dokáží si navíc užít naplno každou sekundu. A na konci dávají o své vášni každému hlasitě slyšet. Tak hlasitě, že to určitě neuslyší pouze partner.

Býk – Také ženy ve znamení Býka si užívají každý pohyb, hlasitě vzdychají a následný orgasmus je pro ně jako exploze. Vyvrcholení s tím pravým je pro ně velmi citová záležitost a dávají to samozřejmě adekvátně najevo.

Blíženci – Je pro ně pokaždé, jako by to bylo poprvé. Tedy jedinečné a vzrušující.

Rak – Během orgasmu jsou prakticky mimo sebe nadšením a nebojí se to dát velmi hlasitě najevo i svému partnerovi. Na hlučnost Beranů sice holky v tomto znamení nemají, jsou ale v těsném závěsu.

Lev – Vždy si při orgasmu připadají jako při sexu v hollywoodském romantickém filmu. Je to pro ně nádherné, nepopsatelné a skoro by byly tyto ženy rády, kdyby jim přitom někdo zatleskal a vidělo jejich jedinečný orgasmus co nejvíce lidí.

Panna – Panny jsou na druhou stranu pravý opak. Jsou tiché jako myšky a někdy si orgasmu nevšimne ani jejich partner. Některé se stydí dát své vzrušení najevo, jiným to prostě tak vyhovuje. Od Panny zkrátka žádné vzrušující vzdychání v posteli nečekejte.

Váhy – Milují předehry a opravdu dlouhé milování. O to větší a procítěnější je ale poté jejich orgasmus. Nejsou nijak zvlášť hlasité, přesto z jejich pohybů a pohledů jasně vycítíte, jak moc si vyvrcholení užila.

Štír – Jsou intenzivní a dá se říci, že jejich orgasmy jsou někdy až agresivní. Holka na vás možná někdy může koukat, jako by vás chtěla zmlátit. To je ovšem tím, že to mají rády drsně, tvrdě a tomu odpovídá také jejich vyvrcholení.

Střelec – Totálně si to užívají a orgamus je dokáže naprosto psychicky a fyzicky uvolnit. Má to jediný problém. Nikdo se to nedozví. Jsou totiž totálně tiché a raději si nechávají tuto chvíli pro sebe. Partner z toho však může být malinko zmatený.

Kozoroh – Nějak zvlášť ho neprožívají. Sex si sice dokáží užít, stejně jako orgasmus. Berou ho spíš ale zároveň jako povinnost, např. jako další směnu v práci. Dají do sexu a svého vyvrcholení všechno úsilí, zvláštní stopu v nich ale nezanechá.

Vodnář – Nejsou to žádné stydlivky, právě naopak. Při intimních hrátkách si Vodnáři rádi zakřičí a chtějí, aby to nejlépe slyšel celý svět.

Ryby – Milují křik! Jejich orgasmus je totiž neskutečně intenzivní, uvolní při něm celé své tělo. A to se musí samozřejmě pořádně hlasitě projevit.

Kolik byste mělí mít sexu ve vašem věku? 1

ODHALENO: Jak často byste měli mít sex, aby to odpovídalo vašemu věku? Tohle číslo vás překvapí

Co dělají jednotlivá znamení po sexu? 1

ODHALENO: Tohle jsou věci, které dělají znamení zvěrokruhu ihned po sexu! Kdo to chce znovu, a které jde hned spát?

reklama