ODHALENO: Jaký mají ženy orgasmus podle znamení zvěrokruhu? Panny jsou tiché, Berana slyší až sousedi

Každý si užívá sexuální vyvrcholení jinak. Jak si ho asi užívá vaše holka?

Všichni víme, že každý z nás prožívá orgasmus jinak. Někdo si nechává svůj vrchol rozkoše spíše pro sebe, jiný se zase nechá klidně unést vášní a křičí, jakoby ho na nože brali. Chcete vědět, jak se bude v posteli při orgasmu chovat vaše vyhlídnutá holka? K tomu vám může, jako vždy, pomoci sexuální horoskop. Ano, ze znamení zvěrokruhu se dá vyčíst i to, jak moc bude žena křičet během orgasmu. A my si myslíme, že to docela sedí.

Beran – To nejlepší si dáme hned na začátek. Berani jsou totiž podle horoskopu hotoví králové orgasmu. Jsou jako chodící a dýchající Kámasútra a dokáží si navíc užít naplno každou sekundu. A na konci dávají o své vášni každému hlasitě slyšet. Tak hlasitě, že to určitě neuslyší pouze partner.

Býk – Také ženy ve znamení Býka si užívají každý pohyb, hlasitě vzdychají a následný orgasmus je pro ně jako exploze. Vyvrcholení s tím pravým je pro ně velmi citová záležitost a dávají to samozřejmě adekvátně najevo.

Blíženci – Je pro ně pokaždé, jako by to bylo poprvé. Tedy jedinečné a vzrušující.

Rak – Během orgasmu jsou prakticky mimo sebe nadšením a nebojí se to dát velmi hlasitě najevo i svému partnerovi. Na hlučnost Beranů sice holky v tomto znamení nemají, jsou ale v těsném závěsu.

Lev – Vždy si při orgasmu připadají jako při sexu v hollywoodském romantickém filmu. Je to pro ně nádherné, nepopsatelné a skoro by byly tyto ženy rády, kdyby jim přitom někdo zatleskal a vidělo jejich jedinečný orgasmus co nejvíce lidí.

Panna – Panny jsou na druhou stranu pravý opak. Jsou tiché jako myšky a někdy si orgasmu nevšimne ani jejich partner. Některé se stydí dát své vzrušení najevo, jiným to prostě tak vyhovuje. Od Panny zkrátka žádné vzrušující vzdychání v posteli nečekejte.

Váhy – Milují předehry a opravdu dlouhé milování. O to větší a procítěnější je ale poté jejich orgasmus. Nejsou nijak zvlášť hlasité, přesto z jejich pohybů a pohledů jasně vycítíte, jak moc si vyvrcholení užila.

Štír – Jsou intenzivní a dá se říci, že jejich orgasmy jsou někdy až agresivní. Holka na vás možná někdy může koukat, jako by vás chtěla zmlátit. To je ovšem tím, že to mají rády drsně, tvrdě a tomu odpovídá také jejich vyvrcholení.

Střelec – Totálně si to užívají a orgamus je dokáže naprosto psychicky a fyzicky uvolnit. Má to jediný problém. Nikdo se to nedozví. Jsou totiž totálně tiché a raději si nechávají tuto chvíli pro sebe. Partner z toho však může být malinko zmatený.

Kozoroh – Nějak zvlášť ho neprožívají. Sex si sice dokáží užít, stejně jako orgasmus. Berou ho spíš ale zároveň jako povinnost, např. jako další směnu v práci. Dají do sexu a svého vyvrcholení všechno úsilí, zvláštní stopu v nich ale nezanechá.

Vodnář – Nejsou to žádné stydlivky, právě naopak. Při intimních hrátkách si Vodnáři rádi zakřičí a chtějí, aby to nejlépe slyšel celý svět.

Ryby – Milují křik! Jejich orgasmus je totiž neskutečně intenzivní, uvolní při něm celé své tělo. A to se musí samozřejmě pořádně hlasitě projevit.


Přečtěte si také